MAJEWSKA Styliści Fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabriela - opinia Byłam pierwszy raz i już wiem, że zawsze będę tam wracać. W końcu znalazłam...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2020

Iwona - opinia Moje włosy nie należą do łatwych w "obsłudze" i po wielu latach trafiłam w...
~Iwona
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Kazimiera - opinia Milo i profesjonalnie. Polecam.
~Kazimiera
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 stycznia 2020

Polecam w 100% Jeśli szukasz salonu, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały pięknie, to...
~Monika - stała klientka =)
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Joanna Pełna pozytywnej energii, pomysłów, wyjątkowo kreatywna, z ogromnym poczuciem...
~Małgorzata Frankowska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2019

Idealnie Idealnie... po prostu idealnie. Od samego wejścia do salonu po końcowy efekt....
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2019

Wreszcie! wreszcie! Wreeeszcie trafilam na fryzjerke znajaca sie na blondzie, ktora...
~Malina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2019

Najlepszy salon w Trójmiescie ! wątek zamknięty Zawsze wychodzę z salonu czując sie wyjątkowo, mam piękne, zadbane włosy z...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2018

Ania Sz.mistrzyni blondu ! wątek zamknięty Byłam pierwszy i na pewno nie ostatni raz! Przemiła, profesjonalna obsługa,...
~Olaola88
1

dodano: 18 września 2018

Ania Sz. wątek zamknięty Super super super. Byłam na farbowaniu włosów u Ani ( dziewczyna z tatuażami)...
~Kasia
1

dodano: 19 czerwca 2018

Podziękowania :-) wątek zamknięty Wczoraj byłam pierwszy raz u Pani Marleny i czuję, że moje włosy znalazły się...
~Justyna
1

dodano: 4 kwietnia 2018

Najlepszy fryzjer w Trójmieście (a może i na świecie...) wątek zamknięty Jestem klientką Pani Joanny od ponad roku i wiem, że już nigdy jej nie...
~Zuzanna
1

dodano: 14 lutego 2018

Polecam!!!! wątek zamknięty W końcu uzyskałam kolor o jaki mi chodziło, a wlosy po ścięciu układają się...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2017

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Od momentu wejścia do salonu czułam się zaopiekowana :) Pani Marlena jest...
~Kasia
1

dodano: 26 października 2017

Podziekowania dla Pani Joanny wątek zamknięty Nareszcie znalazlam odpowiednia mistrzynie włosów.Pani Joanna ma zlote...
~Klientka Ewa
1

dodano: 31 lipca 2017

REWELACJA wątek zamknięty Spróbowałam i.. żałuję, że dopiero teraz! Z pełnym przekonaniem: REWELACJA!...
~Iza K.
1

dodano: 22 czerwca 2017

Jaram sie jak pochodnia :) ;) wątek zamknięty Zobaczyłam włosy po koloryzacji i byłam w szoku, do tej pory nie moge z niego...
~Dagmara
1

dodano: 15 czerwca 2017

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Będę wracać do Pani Joanny. Bardzo profesjonalna i ciepła obsluga. Jestem...
~Małgorzata
1

dodano: 8 czerwca 2017

Polecam wszystkim wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach fryzjera, wizytach w "renomowanych" salonach i...
~Asia
1

dodano: 7 czerwca 2017

Najlepsza stylistka wątek zamknięty Polecam Panią Joannę May Majewską, to najlepsza stylistka fryzur do jakiej...
~Agnieszka
1

dodano: 24 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry