MAJEWSKA Styliści Fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwa - ocena Oczekiwałam czegoś więcej, wizji stylisty, zmiany. Usługa bardzo droga jak na...
~Iwa
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Magdalena - opinia Jestem pod wrażeniem mistrzowskiego cięcia p. Joanny. Dawno nie spotkałam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Magdalena - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem mistrzowskiego cięcia p. Joanny. Dawno nie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Jolanta Kulig - opinia Pelny profesjonalizm pani Wiktoria super
~Jolanta Kulig
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Agnieszka - opinia Od samego wejścia bardzo fajna atmosfera. Uśmiech, herbatka i profesjonalizm...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

BEATA - opinia Słyszałam, ze włosy mozna tak obciac aby sie same ukadaly. Czy w to wierzyłam...
~BEATA
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Agnieszka - opinia Jak dla mnie najlepszy salon w Gdańskupelen profesjonalizm,sympatyczna...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Marzena - opinia Profesjonalizm, kreatywność ,przemiła atmosfera, wiedza, umiejętność...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Gabriela - opinia wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i już wiem, że zawsze będę tam wracać. W końcu znalazłam...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Moje włosy nie należą do łatwych w "obsłudze" i po wielu latach trafiłam w...
~Iwona
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Kazimiera - opinia wątek zamknięty Milo i profesjonalnie. Polecam.
~Kazimiera
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Polecam w 100% wątek zamknięty Jeśli szukasz salonu, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały pięknie, to...
~Monika - stała klientka =)
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Joanna wątek zamknięty Pełna pozytywnej energii, pomysłów, wyjątkowo kreatywna, z ogromnym poczuciem...
~Małgorzata Frankowska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2019

Idealnie wątek zamknięty Idealnie... po prostu idealnie. Od samego wejścia do salonu po końcowy efekt....
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 marca 2019

Wreszcie! wątek zamknięty wreszcie! Wreeeszcie trafilam na fryzjerke znajaca sie na blondzie, ktora...
~Malina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Najlepszy salon w Trójmiescie ! wątek zamknięty Zawsze wychodzę z salonu czując sie wyjątkowo, mam piękne, zadbane włosy z...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Ania Sz.mistrzyni blondu ! wątek zamknięty Byłam pierwszy i na pewno nie ostatni raz! Przemiła, profesjonalna obsługa,...
~Olaola88
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Ania Sz. wątek zamknięty Super super super. Byłam na farbowaniu włosów u Ani ( dziewczyna z tatuażami)...
~Kasia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Podziękowania :-) wątek zamknięty Wczoraj byłam pierwszy raz u Pani Marleny i czuję, że moje włosy znalazły się...
~Justyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Najlepszy fryzjer w Trójmieście (a może i na świecie...) wątek zamknięty Jestem klientką Pani Joanny od ponad roku i wiem, że już nigdy jej nie...
~Zuzanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry