Odpowiadasz na:

Re: MAMUSIE-GRUDNIOWE-2010-CZ-29

Hejka

zdrówka dla chorutków.
my na katar stosujemy euphorbium - oraz ja smaruję małego maścią pulmex baby na klatce piersiowej i stópki. Naszemu malemu to bardzo podoba -... rozwiń

Hejka

zdrówka dla chorutków.
my na katar stosujemy euphorbium - oraz ja smaruję małego maścią pulmex baby na klatce piersiowej i stópki. Naszemu malemu to bardzo podoba - znaczy się ta maść nie tylko jest rozgrzewająca, ale równeiż ułatwia mu oddychanie.

a co do umiejetności mojego malucha to dzisiaj wszedł na fotel w pokoju i próbował wejść do kojca, który stoi obok fotela. Póżniej poszedł do karolinki do pokoju, a tam przy parapecie stało drewniane małe krzesełko ( takie od drewnianego stolika do karmienia), ja prasuję w łazience, a mój mąż wchodzi do dzieci i biegnie z krzykiem do dziecka, które stało na poręczy krzesła i trzymało się parapetu. Innych umiejętnośći w stylu nosek-nosek, buzi-buzi, chlapu chlapu nie chce się nauczyć. Jedyne co to czasami robi papa.

zobacz wątek
13 lat temu
~sbj

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry