Odpowiadasz na:

Re: MAMUSIE I DZIECIACZKI LIPCOWO- SIERPNIOWO- WRZEŚNIOWE 2010 CZ. 60 (99)

No nie wiem czy taka cisza. Pół godziny Was nadrabiałam:)

Aniaa dobrze że nic wam się nie stało!!!! też bym chyba zatłukła jakby ktoś coś Helce zrobił:)

Co do... rozwiń

No nie wiem czy taka cisza. Pół godziny Was nadrabiałam:)

Aniaa dobrze że nic wam się nie stało!!!! też bym chyba zatłukła jakby ktoś coś Helce zrobił:)

Co do śniadania to u nas też nudy...kasza albo parówka. jaja nie lubi. jak daje Heli bułkę - w kawałku - to wyjada środek i resztę zostawia. nie lubi też masła więc kanapki odpadają. Hela osobno dostaje do ręki szynkę i suchy chleb i je. tylko że tak to ona się specjalnie nie najada.
a jak dajecie chleb? kanapki?
na drugie je zazwyczaj jogurt z owocami albo same owoce.

Ssabinka super że poniedziałek jest lepszy niż zeszły tydzień!!

Dzisiaj młoda zbudowała wierzę z klocków, z 6 klocków!!! ale jestem z niej dumna bo ostatnio nie chciała zbudować nawet z 2. a dzisiaj sama zaczęła budować i tak jej poszło. ale precyzja była niezła.

No i coraz więcej gada!!! wszystko powtarza. trzeba się przy niej pilnować:)

A co do złości i bicia. Hela bije czasami nas po twarzy jak jest śpiąca...nie wiem dlaczego akurat wtedy. Natomiast "nie wolno" kuma doskonale bo czasami wystarczy powiedzieć jej że nie wolna a ta w ryk!!! mówię wam jakie sceny potrafi odstawić. co ciekawe ryczy tylko jak zabrania jej tata, na moje nie wolno nie ryczy:)

zobacz wątek
14 lat temu
nyzosia

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry