Odpowiadasz na:

Re: MAMUSIE I DZIECIACZKI LIPCOWO- SIERPNIOWO- WRZEŚNIOWE 2010 CZ. 94 (131)

Staś już ma trzy latka? Niemożliwe, ale ten czas zleciał :) Pierwszy w naszym wątku trzylatek :)) Jeszcze troszkę i się urodziny posypią :)

Kostek ma jakąś straszną fazę na mamę. Dziś... rozwiń

Staś już ma trzy latka? Niemożliwe, ale ten czas zleciał :) Pierwszy w naszym wątku trzylatek :)) Jeszcze troszkę i się urodziny posypią :)

Kostek ma jakąś straszną fazę na mamę. Dziś na spotkaniu klubu zamiast bawić się z dziećmi, wybrał stolik najdalej centrum wydarzeń, wskazał mi miejsce na przeciwko i kazał sobie podać kanapkę i sok. Normalnie jak na randce ;) Tydzień temu, kiedy spotkałam się ze znajomą na placu zabaw, zamiast się bawić też całe spotkanie przesiedział na ławce obok mnie albo w bezpośredniej bliskości. Już go o początek jakiegoś przeziębienia podejrzewałam :)

Kostek nie ma tak z babciami, tzn. bardzo je lubi, ale też nie zostawiliśmy go nigdy na dłużej u babci, więc nie miał szans na takie rozpieszczenie, żeby o tym pamiętał.

zobacz wątek
12 lat temu
~panna z mokrą głową

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry