Odpowiadasz na:

Re: MAMUSIE STYCZNIOWE I LUTOWE 2012 CZ.VII

Aniulka to super, ze wszystko wporządku:)

A ja po wizycie u lekarza rodzinnego. Jak spojrzała na moje wyniki z posiewu to powiedziała, że mój gin musiał nie zauważyć ale pod wynikami... rozwiń

Aniulka to super, ze wszystko wporządku:)

A ja po wizycie u lekarza rodzinnego. Jak spojrzała na moje wyniki z posiewu to powiedziała, że mój gin musiał nie zauważyć ale pod wynikami jest jakaś inf, coś że bakterii jest minimum jakiś wynik ujemny i nie potrzebny mi na chwilę obecną antybiotyk:/ wrr w końcu pisałam wcześniej, że moja wizyta u gina trwała 15 sekund to może faktycznie nie doczytał.
Przepisała mi jakieś lekarstwo do wypicia i kazała pić kwaśne i żurawinkę.
Jak napój nie pomoże i bakterie się rozmnożą to da mi skierownie na antybiogram, żeby nie testować antybiotyków tylko podać od razu właściwy.

Dziewczyny powiedzcie mi gdzie jechać po piżamę ciążową taką do szpitala (okolice Gdańska, Pruszcza)

zobacz wątek
13 lat temu
olcia_

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry