Widok

MASA 25lub26 Lutego!!

WIĘC CZAS NA MASE W GDYNI!! TERMIN TO OSTATNI PIĄTEK LUTEGO CZYLI 25lub sobota 26.
Dawno już niebyło dużej masy więc czas nadrobić straty Pozostaje kwestja terminu 26 czy 25 ja osobiście jestem za 26 w godzinie koło 15, z powodu krutszego dnia niż latem;) a sobota ponieważ około 15 większość ludzi ma prace lub szkołe.
WIĘC MASA KRYTYCZNA GDYNIA 2005 (chyba pierwsza w 2005roku) 26 LUTEGO GODZINA 15:30 Skwer Kościuszki.

CO WY NA TO??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaczy sie nie będzie to wycieczka ok. 5h głównie w strefie 65-82% Hrmax (plus ok. 30 min w 82-92%) :(
Ale ja jakiś pogięty jestem...
Pzdr.
T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w sobote jestem w domu dopiero około 14:15(korepetycje:/), ale może uda mi si conieco przesunąć na wcześniejszą godzinę, albo na inny dzień.
A jest już jakiś pomysł na trasę tej wycieczki?

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli i ja mogę dorzucić trochę od siebie, to tak jak ostatnio rozmawiałem z Arkiem, mogę Wam pomóc w zorganizowaniu małego rajdziku, dosłownie 3/4 godzinki, nie więcej. Ale musicie się określic jaki teren chcecie i ile maxymalnie ma być kilometrów! Jeśli chodzi o wykrzesanie czasu do 4 godzin dam radę (gdyż sam obecnie siedzę w knigach, skrobiąc magisterkę) a Grupa Rowerowa Trójmiasto jak zwykle pewnie stawi się dość licznym składem ;-0 Prosimy tylko o więcej szczegułów, gdyż jak na razie dużo gadacie, a rezultatów zero ;-)))
Pozdrawiamy GRT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim skromnym zdanie to kilometraż będzie zależał od pogody, bo jak będzie taka jak w niedziele to... mi dopiero dzisiaj buty wyschły:/

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale szczęściarze... ja z rowerem to się chyba zobaczę gdzieś w marcu;-(( Wiem, wiem znowu narzekam;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętaj Michał aby nie przetrenować głowy, bo od czasu do czasu trzeba sobie zrobić przerwę i wyskoczyć na rower:)

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Frans: dzieki! Jesli wycieczka dostanie wsparcie GRT to musi sie udac (i nie chodzi mi wcale o frekwencje ;-) Mysle ze z pomocy takiej TRZEBA skorzystac! Podajcie wiec bardzo prosze swoje propozycje trasek ( start oczywiscie na Swerze, najlepiej okolo 13tej :-)
Pozdrawiam
arek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może by tak coś zorganizować na trasie Gdynia-Łężyce-Gniewowo-Zbychowo-Reda- i powrót w zasadzie asfaltową scieżką (przez Kazimierz) do Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A i jak by co to trase wziełem z mapy i nie miałem okazji nigdy jej zrealizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry