Widok

MASAKRA!!!

Często korzystam z restauracji dowożących do domu.
Coś takiego, jak tu jeszcze mnie nie spotkało! Czuję się oszukana i okradziona!
Pizza bardzo mała i droga (dolicza się opłatę dodatkową za wszystko: pudełko, dowóz, sos). To nie byłoby problemem, bo jestem w stanie zapłacić za coś co jest drogie ale dobre. Tu niestety nie tylko braki w marketingu ale również w jakości.
NIGDY NIE JADŁAM (było nas więcej i wszystkie opinie są zgodne) CZEGOŚ TAK OBRZYDLIWEGO!
1. Ciasto przypomina mrożony spód z dodanymi składnikami
2. Sos pomidorowy ostry ma konsystencję wodnisto- żelową (rozcieńczona chemia). Nawet ten czosnkowy jest wyraźnie rozcieńczany
3. Zarówno sos jak i ciasto są kwaskowe
4. Składniki nie są pierwszej świeżości i w małej jakości
5. Ser jest nie odpowiednie do pizz
6. Pizza pachnie nieprzyjemnie
SMAK NIE DO PRZYJĘCIA!!!!!
Jeżeli chcecie zrobić komuś przykrość Margarita.pl na pewno was nie rozczaruje.
W innym przypadku proszę OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM! Oszczędzicie reperkusji żołądkowych, i podrażnienia wszystkich zmysłów.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
SYMPATYCZNA PANI ANIA CHYBA NIGDY NIE JADŁA W MARGARICIE NAPISAŁA STEK BZDUR JAKBY BYŁA Z KONKURENCJI O DZIWO ELEGANCKO OPISAŁA KAŻDY SZCZEGÓŁ I WSZYSTKIE MOŻLIWE MANKAMENTY MOGĄCE WYSTĄPIĆ W KAŻDEJ PIZZERII - PRZESADA !!! POZDRAWIAM -MI BARDZO SMAKUJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Ania - większego steku bzdur w życiu nie przeczytałem. Po pizzę do Margherity jeżdżę z Gdyni, bo jest absolutnie niepowtarzalna.
Ciasto mają idealne, nikt w Trójmieście nie ma takiej receptury, sosy do pizzy robią sami, składniki mają oryginalne włoskie i ich nie żałują, prawdziwa mozzarella, a nie wyrób seropodobny, jak w większości plackarni...pizza pachnie nieprzyjemnie? To powąchaj własne majtki, może poczujesz się bardziej swojsko.

Margherita to NAJLEPSZA pizzeria w Trójmieście - NIE MA LEPSZEJ i konia z rzędem temu, kto ich przebije.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry