Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janusz but - opinia Jedzenie bardzo pyszne a obsługa bardzo miła
~Janusz but
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2023

A - opinia Jedzenie dobre, czas dostawy w porządku i ceny adekwatne.
~A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Adrian - opinia wątek zamknięty Super ,polecam.Najlepsza pizza !!!
~Adrian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Kamila wątek zamknięty Bardzo miła obsługa szybkie dostawy przepyszne jedzonko godne polecenia
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Totalny nieprofesjonalizm wątek zamknięty Ok. 19.00 zamówiłem pizzę na 21.15 (godzina ważna, ponieważ miało to być na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Masakra, odradzam wszystkim wątek zamknięty Zamówione przeze mnie dwa dania obiadowe były poniżej jakiejkolwiek krytyki....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Pizza smaczna, ciasto odpowiedniej grubości, ilość dodatków przyzwoita i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Pechowa niedziela? wątek zamknięty Jestem stalym klientem i zawsze chetnie korzystałem z dostaw pizzy ale dzis...
~Kamilek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Najgorsza pizza jaką jadłam wątek zamknięty Zamówiliśmy 2 pizze, bardzo długi czas oczekiwania, składników bardzo mało...
~Oszukany klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Dno... wątek zamknięty W skrócie Dno... Dno, dno i jeszcze raz dno i WODOROSTY. Pizza bez sosu,...
~ZygZag
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Wyrób pizzopodobny wątek zamknięty Typowa osiedlowa spelunka. Pizza wrecz tragiczna, wiec jak ktos nie przymiera...
~lgs
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Obiad w miłej atmosferze wątek zamknięty Kilka dni temu jedliśmy rodzinny obiad w pizzerii, bardzo nam smakowało, było...
~Ela
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Dlugi czas oczekiwania, pomylone zamówienie i niemiła obsługa wątek zamknięty Na 3 zamówione pizze czekałam prawie 2 godziny (przez telefon zostałam...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2015

Okropna pizza wątek zamknięty Dwa dni temu zamówiłam w tym lokalu pizze 4 sery i z przykrością muszę...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Pizza ze szpinakiem :D wątek zamknięty mniam mniam i jeszcze raz mniam !!! - polecam
~Kaśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Pyszna pizza wątek zamknięty Jem czesto w tej pizzerii maja wysmienita pizze dania obiadowe tez sa duze...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

To nie pizzeria ale speluna wątek zamknięty Ta knajpa to jakiś żart wogle niepowinna być w kategorii pizzeria tylko...
~Rico
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

przeciętna wątek zamknięty nic specjalnego liczyłem na więcej kwestia gustu ale dla mnie za malo...
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Impreza Andrzejkowa wątek zamknięty W ubiegły weekend bawiliśmy się kolejny już raz w Pizzerii Margarita na...
~Kryśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze, bywam często, zamawiam równie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

41

wątków

do góry