Witam! Kilka razy korzystałam z tego salonu i nigdy więcej!!! Soczewki kontaktowe-często zakupywałam u Nich, poniewaz niedaleko mieszkałam, dwa razy otrzymałam soczewki wyschnięte i zaleznie od tego kto obsługiał miałam problem z wymianą(okazując paragon zakupu oraz całe opakowania kompletowe soczewek), albo nie. Ale całości dopełniła usługa wyrobienia okularów korekcyjnych....-Ja mam prawo się na tym nie znać i mając wadę wzroku nie widzieć defektów wykonania produktu. Ale odczułam to już po kilku dniach. A mianowicie, wybrałam śliczne oprawki, wydałam ponad 400 złotych, a szkła były żle doszlifowane do zarysu oprawek, co zniekształcało oprawke i powodowało wypadanie szkieł. To, że okulary są żle zrobione, poprostu spartaczone dowiedziałam się nie w salonie, do którego co chwila latałam bo cos nie grało, tylko w innych, gdzie wszyscy zszokowani byli gdzie w tych czasach tak okulary robią...
Niestety na własnej skórze doświadczyłam, że nie warto i oby takich salonów więcej na mojej drodze się nie pojawiło...
Przestrzegam innych-stanowczo odradzam!!!