Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J. - opinia Są najlepsi dlatego do salonu Orkisz jadę z samego Gdańska. Pełen...
~J.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 czerwca 2023

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług doboru soczewek dla córki. Jestem bardzo zadowolona....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Optometria - najlepsi :) wątek zamknięty To już moje trzecie okulary korekcyjne w tym salonie. Polecam w 100%. Obsługa...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

POLECAM wątek zamknięty Dnia 23 kwietnia odbyłam badanie optometryczne u pana Mateusza. Jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

serdecznie polecam wątek zamknięty Obsługa w salonie jest przesympatyczna i bardzo pomocna. Bogaty wybór oprawek...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Lepiej już się chyba nie da ;)))) wątek zamknięty Miałam okropne bóle głowy i lekarz zalecił mi wizytę u okulisty. Ku mojemu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

POLECAM !!! wątek zamknięty Stały klient, powracający po zakup kolejnych okularów jest chyba najlepszą...
~R
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Bardzo miła i sympatyczna atmosfera! Panie dobrały mi okulary idealnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Okulista godny polecenia wątek zamknięty Pani okulistka Małgorzata Orkisz godna polecenia. Byłem na kilku darmowych...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Salon optyczny Orkisz wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, miła atmosfera - panie wiedzą jak sobie poradzić z...
~Kuba P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Polecam w Gdyni wątek zamknięty profesjonalna obsługa, przystępne ceny i super atmosfera. Polecam w 100%
~Natalia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

świetna obsługa wątek zamknięty Zawsze świetna, miła obsługa i mili ludzie, którzy tam pracują
~Jerry Dean
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Świetny salon wątek zamknięty zamawiałam tam okulary, noszę je od 1,5 roku - zero problemów. Do tego...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Wspaniała obsługa! Profesjonalne badanie. Wszystkie parametry dobrane super!...
~Anna Ł.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Optometria Orkisz wątek zamknięty Miejsce godne polecenia. Przemiła i kompetentna obsługa. Oprawki nietuzinkowe...
~Anetta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Bardzo polecam! 100% profesjonalizmu. wątek zamknięty Szanowni Państwo! Polecam korzystanie z usług "Optyka - Orkisz" znajdującego...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

w 100 % profeska. przemiła obsługa, świetna wiedza. polecam wszystkim orularnicom :) wątek zamknięty Robiłam tam 2 pary okularów. jestem pod wrażeniem tak przemiłej i...
~Em
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

warto skorzystać wątek zamknięty Odwiedzilem salon kilka razy i zawsze byłem zadowolony. Pani doktor...
~Natan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam! Świetni specjaliści, jestem bardzo zadowolona z doboru soczewek i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Warto wątek zamknięty Pani Małgorzata to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Wizyta...
~Mateusz Łangowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

31

wątków

do góry