Mat Kancelaria

Doradztwo prawne

Gdynia, al. Zwycięstwa 241/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urszula - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka i kompetentna obsluga. Polecam goraco
~Urszula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Angelika - opinia wątek zamknięty W końcu znalazłam kompetentną kancelarię, która pomoże w każdej sytuacji!...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za poprowadzenie postępowania upadłościowego!
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Zenon - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% Namiary do MAT- kancelarii znalazłem przez przypadek (którego...
~Zenon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Ilona - opinia wątek zamknięty Polecam , bardzo pomocna porada prawna
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Bardzo dobra współpraca i kontakt.
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Pomoc prawna na najwyższym poziomie, rzeczowa i przyjazna komunikacja oraz...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Kancelarię Mat. Duża wiedza i profesjonalizm. Szybko i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Błyskawiczna ocena szans z mojej sprawy i porada. Polecam!
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Duże zaangażowanie i pomoc. Bardzo dobry kontakt mailowy jak i telefoniczny....
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Patryk T. - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna obsługa. Wszystkie warunki skorzystania z usługi...
~Patryk T.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Wow!! wątek zamknięty Szeroka wiedza, maksymalne zainteresowanie, szybkie działanie i do tego...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry