Widok

MATA EDUKACYJNA jaka najciekawsza dla bobasa?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam dwójkę 3-miesięcznych bobasów, chciałabym kupić im matę edukacyjną, podzielcie się proszę doświadczeniem, która mata jest naprawdę warta wydania kasy, chcę kupić coś naprawdę fajnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie widziałam na żywo, ale ktoś mi ostatnio opowiadał o nowej macie Cannpol Babies Dżungla czy jakoś tak, ponoć fajna bo ma nisko to jakby łączenie pałąków :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmy Bright Starts- Baby's Play Place Deluxe Edition,jest dość duża po rozłożeniu 113/99,wygląda tak:
http://www.kidsii.com/brightstarts/p-255-babys-play-place-deluxe-edition.aspx

Jeżeli byłabyś zainteresowana mam na sprzedaż :),stan bardzo dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za foto, wygląda fajnie ale raczej wolałabym nową, może ktoś jeszcze podzieli się doświadczeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop, hop do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Rainforest Fisher Price. Moja mała ma 7 miesięcy, a bawi się na niej od pół roku. Ostatnio wyprałam matę i złożyłam ją, bo córeczka dużo się przemieszcza i pałąki już jej przeszkadzały, ale po zabawki z maty nadal sięga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy Fisher Price Rainforest - prostokątną :] http://forum.trojmiasto.pl/Mata-Fisher-Price-Rainforest-sprzedam-t154026,1,16.html

fajna, kolorowa :] z muzyczką ;] szeleszczące elementy, "dyndające" zabawki :] lusterko :] kulka do kręcenia :] grzechoczący-dzwoniący tukan :] wygodny podgłówek dla dziecka :]

ale stosunkowo na krótko - Młody miał pół roku jak kupiłam druga, większą - Tiny Love Tropikalna Wyspa :] ta była rewelacyjna :] http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-Gabrysiowe-Zabawki-i-nie-tylko-t173840,1,16.html
wielka, bardzo kolorowa, od spodu nieprzemakalna więc spokojnie kładłam na trawie :] miałam w zestawie dodatkowe zabawki (można dokupić na sztuki) :] można je dowolnie montować :] wygodny, dmuchany podgłówek :] świetne, grające, duże lusterko :]
zabawki do wieszania na pałąkach i do "wkręcania" w matę ;]
teraz chyba już nie ma nowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/fisher-price-mata-edukacyjna-rainforest-k4562-hit-i2176597381.html
my mielismy ta i maly bawil sie na niej bardzo dlugo bo cos kolo9msc stala sie niebezpieczna jak zaczal sie po niej wsinac i chcial chodzic:)
ogolnie bardzo lubil wszystkie te zabaweczki itp sama mu podoczepialam tez inne chyba dzieki duzej ilosci spedzonego czasu na macie zaczal bardzo szybko raczkowac(5,5msca) i chodzic(9,5msca):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda własnie myślałam o Tiny Love, tylko nie wiem jaki model wybrać, a karuzelkę z rybkami mam taką samą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karuzelka to był HICIOR :] mój Gabryś uwielbiał te rybki :] najpierw chciałam kupić FP Rainforest ale kupiłam rybki i nigdy nie żałowałam wyboru :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tiny love małpia wyspa, i to chyba dobry wybór, do maty załączona jest małpka która po stuknięciu w brzuszek ma melodyjki i świeci, niebawem bede sprzedawac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy rainforest i młody bardzo długo sie nia bawił, prawie do roku, potem świrował i ja składał, więc w końcu schowałam ;p fajne sa maty z melodyjkami, swiatełkami ale takie żeby dźwięk był miły dla ucha ;)

z doświadczenia powiem, ze nie warto kupować nowej maty, spokojnie używana w dobrym stanie będzie w sam raz. Ja kupiłam nową i kupa kasy poszła, ale to uroki pierwszego dziecka :) na tej mojej nie ma śladów używania, jest jak nówka, a naprawdę syn sporo na niej polegiwał
[url=http://www.forumticker.net/]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
małpia wyspa to jest hit! moje bliźniaki mają 3 lata, a małpka BUNGA BONGA ciągle jest w użyciu. mata sama w sobie mała jak dla dwójki.
mieliśmy 3 maty. dla bliźniaków polecam tiny love, z tej serii, którą pokazała AgusiaGda (z wkręcanymi zabawkami), mieliśmy taką "farmerską" i spokojnie dwójka się mieściła, aż zaczęły pełzać.
gdybyś chciała, to mogę odsprzedac same zabawki z zawieszkami (używane z pół roku, tylko małpa nie na sprzedaż).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ortopeda Gdansk szpital kolejowy (21 odpowiedzi)

hej. ma moze z Was nr do przychodni w szpitalu kolejowym?? i jeszcze prywatnie do dr Pawlaka??

prywatny dentysta (24 odpowiedzi)

Gdzie w gdansku jest dobry prywatny dentysta dla dzieci??

kolorowanki do druku (31 odpowiedzi)

czy znacie jakieś fajne strony z kolorowankami do wydruku ?

do góry