MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Język chiński wątek zamknięty Gorąco polecam! Uczyłam się języka również w innych szkołach, jednak nie...
~S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Doskonała szkoła języków obcych dla wymagających :) wątek zamknięty W szkole uczę się już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Lektorka języka...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

リンダ先生はすごいです! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce do nauki języka. Lektorka z pasją przekazuje wiedzę i...
~Adi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Matsuri - najlepsza szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Matsuri to jedna z lepszych szkół w Trójmieście, w której nauczane są języki...
~Shizu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Chiński naprawdę dla każdego wątek zamknięty Polecam tę szkołę dla wszystkich, którzy mają ochotę nauczyć się języka...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2013

Tylko jedna taka szkoła w Trójmieście! wątek zamknięty Właśnie zaczęłam naukę w Matsuri i jestem pod wrażeniem zaangażowaniem...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Najlepsza szkoła języków orientalnych w Trójmieście!!! wątek zamknięty Rewelacyjna szkoła z klimatem i wspaniałymi, zaangażowanymi nauczycielami!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

jezyk japonski wątek zamknięty Matsuri to najlepsza szkola w ktorej czlowiek moglby zaczac swoja przygode z...
~Pawel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Japoński w Matsuri jest wspaniały wątek zamknięty Kurs języka japońskiego w szkole Matsuri jest naprawdę godny polecania....
~nat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Miejsce warte polecenia wątek zamknięty Jest to szkoła, którą zdecydowanie należy polecić wszystkim chcącym poznać...
~Jakub Kudła
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

nauka Japońskiego wątek zamknięty naprawdę super zajęcia - polecam każdemu
~natalka84
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Języka japońskiego uczę się w szkole Matsuri od około trzech lat. Mogę...
~Hanna J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Język japoński wątek zamknięty Duża oferta - kursy dla osób na każdym poziomie nauki. Bardzo dobre podejście...
~Lina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Japoński wątek zamknięty Bardzo mili i przyjaźni, a przede wszystkim doświadczeni nauczyciele !!! Ceny...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

J. japoński wątek zamknięty Uczęszczam na kurs japońskiego i mogę śmiało polecić wszystkim chcącym się...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

J. koreański & j. japoński wątek zamknięty W Matsuri uczę się języka koreańskiego oraz japońskiego. Lektorzy z obu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Kurs języka Japońskiego wątek zamknięty Rewelacyjna szkoła. Szkoła ma fajny klimat, wnętrze jest wystylizowane...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

j. chiński wątek zamknięty Polecam wszystkim zajęcia z j. chińskiego. Prowadzi je bardzo miła lektorka,...
~Laura Pijanowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

nauka języka koreańskiego wątek zamknięty Wspaniała atmosfera zajęć, fachowość i rzetelność. Tymi trzema słowami można...
~natka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

kurs jezyka koreanskiego wątek zamknięty Zaczalem uczyc sie tego języka dla rozrywki. Jednak po paru miesiącach nauki...
~balcerek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry