Widok

MAUKRAN

Witam , poszukuj pracy jako operator zurawi , co sadzicie o tej firmie Maukran ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam również poszukuje informacji na ten temat... płaca umowa itp ale tu nic ,,, na forach Trójmiasta tez nic... poczekamy zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Płaca najnizsza krajowa 1/4 etatu także bardzo wielka kijnia , godzinowo jak sie dowiadywałem aż takiej tragedi nie ma !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
stawka godzinowa 14 zł także jest dobrze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jaką najniższą krajową ?

po za tym jak ktoś chce tylko dorobić to pracuje na 1/4 etatu - proste

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Małecki na potrafi doceniać prawdziwych operatorów zatrudnia na śmieciowatych umowach , naj gorsze jest to że dowala kary finansowe ktorych nie ma w umowie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie za te kary finansowe powinni się zabrać za ta firmę praca na niektórych budowach brak przerwy traktują ludzi jak maszyny praca na żurawiach bez odbioru i konserwacji kto się zatrudni u Pana Małeckiego zobaczy jak to jest u niego w firmie :) może akurat mu podpasuje jak lubi pracować nie przepisowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Flextronics Tczew - Opinie (16 odpowiedzi)

Za tydzień mam rozmowę w tej firmie na stanowisko operatora (giętarka) produkcji przez agencję...

do góry