MAX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Żwirki i Wigury 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena nowy temat Z całego serca polecam szkołę i jazdy z Panią Renatą :) jest wymagająca na...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Osiemnastolatek - opinia Dziś zdałem egzamin praktyczny. Dzięki p. Renacie. Instruktorka wyrozumiała,...
~Osiemnastolatek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

kursantka - opinia wątek zamknięty Razem z kolegą wybraliśmy te szkółkę ze względu na dobrą cenę i szybka...
~kursantka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Wysuszony 3 - opinia wątek zamknięty To był największy błąd mojego życia. Pani R. W bardzo nie miły i agresywny...
~Wysuszony 3
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Wiktor Grzywacz - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu kto nie wie jaką szkołę wybrać na pierwsze jazdy, zarówno tym...
~Wiktor Grzywacz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Pani Renata prowadzi zajęcia szczegółowo i na temat biorąc...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Mark - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z tej szkoly. Na lekcjach pani Renaty zawsze można...
~Mark
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Agata Tudruj - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym! Świetna szkółka z dużym doświadczeniem....
~Agata Tudruj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym. Kurs teoretyczny oraz praktyczny...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko widziałam postępy w nauce pod okiem Pani instruktor. Polecam
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Kurs skończony i prawko zdane wątek zamknięty Bardzo dobrze przeprowadzony kurs teoretyczny i praktyczny. Podchodząc do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

Świetna szkoła, Super instruktorzy!!! wątek zamknięty Jeździłam zarówno z Panią Renatą jak i z Panem Jankiem. W skrócie:...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Kursant wątek zamknięty Nie polecam tego ośrodka L Max a wszczegolnosci P.Renaty jest arogancka.
~Nie podam imienia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Polecam OSK MAX i Panią Renatę !!! wątek zamknięty Pani Renata to świetna instruktorka jazdy oraz przesympatyczna osoba.Kurs...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Przed kursem nigdy nawet nie siedziałam na miejscu kierowcy, sama myśl o...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Wspaniale wątek zamknięty Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, a wszystkie zagadnienia...
~Filip K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Polecam OSK MAX i instruktorkę P. Renatę! wątek zamknięty Kilka dni temu zdała egzamin praktyczny! W końcu, bo po 9-cio letniej...
~Izabela1988
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Super ośrodek! wątek zamknięty Trafiłam do ośrodka, aby dokończyć kurs zaczęty w 2012 roku w innym osk....
~Ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Gorąco polecam ;) wątek zamknięty Prawo jazdy zdane za pierwszym razem! Kurs przyjemny, profesjonalny i...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

OSK MAX - (MAX)-imum PROFESJONALIZMU wątek zamknięty Miałam przyjemność jeździc z panią Renatą(dodatkowe godziny) i powiem że jest...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry