MAX

Fryzjerzy

Gdynia, Legionów 107R/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalnie wątek zamknięty Poważne i rzeczowe podejście do klienta, wyczucie i doświadczenie...Polecam
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Dziękuję za nową fryzurkę i naprawienie błędów innych fryzjerów. Wreszcie mam...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Super! wątek zamknięty Jestem od wielu lat stałym klientem. Jestem bardzo zadowolona i cieszę sie że...
~G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Super Salon polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wszystkim ten salon trafiłam tam ,bo poleciła mi go koleżanka z pracy...
~Marzena B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Ombre jak z gazety. wątek zamknięty Trafiłam do salonu, z polecenia od mojej koleżanki. Chciałam zrobić ombre,...
~E.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

zawiedziona wątek zamknięty Byłam na strzyżeniu,atmosfera w salonie i owszem miła i sympatyczna, lecz...
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Jestem zawiedziona wątek zamknięty Szczerze przyznam, że do salonu poszłam po przeczytaniu opinii na...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Polecam ! wątek zamknięty Długo szukałam "swojego" fryzjera, aż w końcu koleżanka poleciła mi pracownię...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Najlepszy fryzjer na świecie ! wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu ktoś dokonał cudu na mojej głowie. Przez 42 lata nikt...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2014

Najlepszy!!!! wątek zamknięty Najlepszy salon fryzjerski w jakim bylam. Profesjonalne podejście do...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2014

Super ! wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pracowni Fryzjerskiej od ponad roku. Trafiłam z...
~Do
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2014

słabo wątek zamknięty Zachęcona opiniami wybrałam się do salonu jakiś czas temu. Fryzjer bardzo się...
~Mi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Długo szukałam idealnego fryzjera i znalazłam. Pan Mirek jest rewelacyjny,...
~sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

FANTASTYCZNIE! wątek zamknięty Jestem zachwycona kreatywnością i podejściem do klienta. Poświęcono mi ponad...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty w tym salonie. Pan Sebastian uratował...
~Dziewczyna z Redłowa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Polecam:) wątek zamknięty Pan Mirek to fryzjer, którego serdecznie polecam, po jego cięciu włosy zawsze...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Polecam strzyżenia wątek zamknięty Polecam strzyżenie u Pana Mirka. Uratował moje włosy po nieudanym cięciu w...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Wreszcie znalazłam swojego fryzjera!Pana Sebastiana:) Genialny kolor, cięcie...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

NAJLEPSI W TRÓJMIEŚCIE i NA DOLNYM ŚLĄSKU !!! wątek zamknięty Polecam!!! Chłopacy są rewelacyjni, kreatywni i pomysłowi oraz odpowiednio...
~Aneta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Super Fryzjerzy...!! wątek zamknięty Będąc na urlopie zajrzałam do Pracowni Fryzjerskiej Max farbowałam włosy,...
~Sylwia Zarzycka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

71

wątków

do góry