Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!!! wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam!!! Tak muszę zacząć od polecenia firmy rzetelnej,...
~M&A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Firma godna polecenia !!! wątek zamknięty Przez długi czas poszukiwaliśmy sprawdzonej, nie zbyt drogiej firmy, która...
~Carla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Meble kuchenne - Mebef firma warta polecenia !!! wątek zamknięty Przez długi czas poszukiwaliśmy sprawdzonej, nie zbyt drogiej firmy, która...
Carla854
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Adam - opinia wątek zamknięty zabudowa szafy na przedpokój Zabudowa wnęki na przedpokoju wykonana solidnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Firma , naprawdę godna polecenia !!! Terminowa, rzetelna, przystępna cena .
~W.Grajek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Godni polecenia wątek zamknięty Skorzystałam z usług tej firmy kierując się super-opiniami w internecie i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

ZABUDOWA ZE SZKLANYMI DRZWIAMI wątek zamknięty Serdeczne polecam firmę MEBEF. Zamówiłam w tej firmie trzecią zabudowę i dwie...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Wszystko w porzadku wątek zamknięty Polecam tę firmę. Zamówiliśmy meble dość wymyślne i skomplikowane, pan...
~Aldona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

100% satysfakcji wątek zamknięty Zachęceni pozytywnymi opiniami o firmie MEBEF zamówiliśmy zabudowę szafy i na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

Naprawdę warto. wątek zamknięty Witam wszystkich poszukujących opinii o firmie MEBEF. Właśnie ukończono...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Pełna kultura wątek zamknięty Zabudowa ciasnej wnęki - super funkcjonalne. Meble - takie jakie chciałem....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

PROFESJONALIZM wątek zamknięty W 2008r zamówiłem zabudowę kuchni w domku na działce w Rozewiu. Zaproponowane...
~Bogdan B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi firmy Mebef. Praktyczne doradztwo, duży...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

solidna, profesjonalna wątek zamknięty siła spokoju i uczciwości przebijająca z oblicza pana Fedorowskiego mówi sama...
~Ula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Monika - opinia wątek zamknięty Po zamówiniu kuchni zdecydowałam się na szafy. Wybór materiałów jest duży,...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

Meble kuchenne i zabudowy wnęk - SUPER wątek zamknięty Tanie to nie było, ale i powierzchnia do zabudowy była olbrzymia. Tylko w...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2009

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Jestem zachwycona. Meble są piękne, firma solidna. Dwa dni przed terminem...
~Izabela J.
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

Godni polecenia!!! wątek zamknięty Bardzo skrupulatni, dokładni, dotrzymali terminów, "czyści" - na montaż...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

Kuchnia wątek zamknięty Miałam własny projekt kuchni,który zostal zrelaizowany w 100% A także...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

Serdecznie polecam wątek zamknięty Mogę szczerze polecić - jedyna osoba, która miała ofertę cenową dostosowaną...
~Darek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

25

wątków

do góry