Widok

MEBLE DO NOWEGO MIESZKANIA

Witam

Właśnie odebrałam mieszkanie we Wrzeszczu Quatro Towes, potrzebuję meble do mieszkania i nie ukrywam, że zależy mi na przystępnej cenie ale także na rzetelnej sprawdzonej firmie. Z tego co zdążyłam wyczytać salony są doższe od stolarzy. Będę wdzięczna za każdą opinię i doświadczenia ze zamawiania mebli u stolarzy i w salonach. Jak ktoś może polecić jakąś firmę będzie to bardzo pomocne ponieważ mam czas tylko w niedziele aby pojezdzić po sklepach, a meblę potrzebuje na już.

Jak możecie wyślijcie mi fotki asiag244@wp.pl

dziękuję za pomoc

asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, w obecnych czasach meble są strasznie drogie. Najgorzej w salonach meblowych, w których zazwyczaj stoją stare, przykurzone kolekcje od lat a ceny zaporowe...stolarz też nie zawsze uczciwy i utalentowany..Chociaż się wzbraniałam, większość mebli (komody, kanapy, stoły, krzesła, akcesoria) kupiłam w Ikei. Jednak meble z Ikei różnią się od mebli z Ikei. Niektóre są zrobione porządnie, z grubszych materiałów i te wybierałam. Nie patrz na liche sklejki. Meble kuchenne zamawiałam u stolarza, zrobił mi też szafy wnękowe i sporo zapłaciłam ale w sumie jestem zadowolona, choć było mnóstwo poprawek i trwało to wieki. łóżko sypialniane kupiłam w Ikei, za to materac w internecie, porządny. Rogówkę zamówiłam przez internet i też jestem bardzo zadowolona. To samo z sanitariatami, ozdobna umywalka była 4 razy tańsza, niż w hipermarketach budowlanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny..moja znajoma poleciła mi jedną firmę, z która właśnie zamierzam się skontaktować.. akurat tez mają promocje na meble..wystarczy tylko wybrać bramkę i od razu ma sie rabat na meble .zawsze to jakas oszczednosc.. na razie mam tylko 15% rabatu, z tego co wiem mozna miec nawet 29%..tu jest link do strony moze sie komus przyda: http://www.kupujtaniej.fawre.pl/.widzialam mebelki jakie jej robili i sa super..ogolnei tez byla z nich bardzo zadowolona.. jeżeli chodzi o meble z ikei, to chyba jednak bym sie nie zdecydowala.. slyszalam wiele niepochlebnych opinii..wolę więcej wydać na początku i później mieć spokój..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam http://www.meblosklep.pl/

Jak porównasz ceny konkretnych produktów u konkurencji to zobaczysz, że cenowo bardzo się opłaca.

Co do ikei zagadzam się, niektóre meble są bardzo słabej jakości, ale ikea to masówka, trzeba uważać i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam pojechać na giełdę w Pruszczu - stoją tam stolarze spoza trójmiasta (Elbląg, Starogard i te de) robią meble na wymiar, wg swoich wzorów i według pomysłów klientów, super jakość, a cena kilkakrotnie niższa niż u stolarzy w trójmieście :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

do góry