Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Korzystam z zabiegów u pani dr Kobylińskiej od Ok 7 lat, Zaczęłam od botoksu...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Małgorzata Sadrina - opinia Jestem bardzo zadowolona z wizyty jak i z usługi. Pani Doktor bardzo...
~Małgorzata Sadrina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Ula - opinia wątek zamknięty Jestem po serii zabiegów epilacji laserowej w klinice medspa, efekty są...
~Ula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Marta Kurek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty jak i z usługi. Pani Doktor bardzo...
~Marta Kurek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Joanna Kurdelska - opinia wątek zamknięty Do Pani dr. Kobylińskiej trafiłam z polecenia przyjaciółki. Po ocenie...
~Joanna Kurdelska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Ilona - opinia wątek zamknięty Miałam wykonaną serię zabiegów osocza bogatopłytkowego w klinice Medspa. Z...
~Ilona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Martaa - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej pach i bikini głębokie w tej...
~Martaa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Bardzo zadowolona klientka! - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz jestem tak zadowolona z efektów depilacji laserowej. Już po...
~Bardzo zadowolona klientka!
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Na pewno wrócę! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Od razu...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Bardzo serdecznie polecam. wątek zamknięty Byłam już kilkukrotnie na zabiegach u Pani doktor Kobylińskiej i niezmiennie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Epilacja włosów wątek zamknięty Bardzo polecam epilacje włosów laserem Aleksandrytowym firmy Candela w...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

depilacja laserowa wątek zamknięty Serdecznie polecam MedSpa by Dr Kobylińska - profesjonalną klinikę medycyny...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Z gabinetu doktor Kobylińskiej wyszłam dwa tygodnie temu bardzo zadowolona,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Swobodna, nienadęta atmosfera, miła i fachowa obsługa. Umawiając się na...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Kasia wątek zamknięty Z usług Pani doktor korzystam od 2015 roku i zawsze byłam bardzo zadowolona,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

E. wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i fachowość Pani Doktor.
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Najlepszy wątek zamknięty Do Pani Doktor Izy chodzę od wielu lat i nie wyobrażam sobie nikogo innego na...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Kilka lat szukalam w Trojmiescie dobrego laseru. Kilka wizyt u p. dr....
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Bardzo profesjonalna opieka wątek zamknięty Profesjonalnie i miło, a efekty powalające. Rewelacja!
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Z całego serca polecam!!! wątek zamknięty U Pani Doktor Izabeli byłam pierwszy raz i było to też moje pierwsze...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry