Widok

MERKURY-jeszcze raz

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Pomożcie, robił ktoś wesele w merkurym w Straszynie? macie jakieś opinie na temat sali,jedzonka,obsługi i hotelu bo jestem w kropce.Zastanawiam sie jeszcze nad Jaworem ale troche przeszkadza nam to ze mogą tam być dwa wesela,a to jest dzień wyjątkowy i nie chce by sie jakaś panna młoda jeszcze kręciła w pobliżu:)) Proszę o rade pliss:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam tam wesele jeśli podacie maila to podeśle wam moją opinie. Pozdrawiam ;-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki kanka:) juz podaje maila archer6@wp.pl , czekamy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właściwie to zaraz jedziemy spotkać sie z p. Danutą L. Słyszeliśmy różne opinie i juz sami nie wiemy w co mamy wierzyć.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisałam ;-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękujemy:) Dopiero wróciliśmy z merkurego- bardzo nam się spodobało, ta babeczka też fajna.Ponoć beda odnawiac parkiet-to dobrze:) zarezerwowaliśmy już termin i nie szukamy nic więcej, bo już mamy dosyć. Mamy nadzieje, że nasze wesele będzie tak samo udane jak Wasze:) A mogłabyś nam przesłać jakies zdjęcie z wesela- bo chcielibyśmy zobaczyc jak mieliście udekorowaną salę?

pozdrawiam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zdjęciach nie bardzo widać dekoracji ale postaram się wam coś wysłać i opisać ;-). Ciesze się że się podobało.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się cieszymy, że w końcu się zdecydowaliśmy i że już nie musimy o tym myśleć. My będziemy mieć wesela na około 80 osób w przyszłym roku we wrześniu. A jedzenia mówisz, że było dużo??Na poprawiny chyba cos jeszcze zostanie co?bo my planujemy tez zrobic poprawiny..A słuchaj zapomniałam się spytac tej babki- do obiadu sa chyba jakies surówki nie?bo na tym menu byly tylko miesa napisane. Jak możesz to wyslij jakies zdjecia, chetnie poogladam:) My jedziemy jeszcze do merkurego w sobote zobaczyc jak sala jest przygotowana na wesele.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o surówki to oczywiście że były ale to też możecie dogadać i napewno nic was to nie będzie kosztować tak samo jak ziemniaki do mięsa które też w menue nie są zaznaczone ( chyba ;-) ). a co do jedzenia na poprawiny to w zależności ile osób będzie na poprawinach. My mieliśmy dodatkowo dzika. nam pani powiedziała że jeżeli będze 100% tych osób czyli drugie wesele to może być mało jedzenia na poprawiny. Ale nie ma problemu nawet samemu dokupić jakiegos miesa czy kurczaków i te panie zrobią. Nam nawet nic nie mowiła żeby to dodatkowo kosztowało. Ta pani jest na tyle spoko że mozna ją o wszystko zapytać i się dogadać. Tylko poprostu wczesniej wszystko co wymyslicie jej powiedzieć i zaznaczyć i przypominać to wszystko się uda ;-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam maila ;-)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry