Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - ocena Serdecznie polecam Panią Martę! Najlepszy pośrednik w Trójmieście! Po kilku...
~Ola
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2024

Karolina - ocena Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie, zdjęcia przygotowane do sprzedaży...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 lutego 2024

Katarzyna - ocena Pani Marta wspierała mnie przy sprzedaży mieszkania w kamienicy zamieszkanego...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Rafał M. - ocena Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Marty. Dzięki jej pracy udało się...
~Rafał M.
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 listopada 2023

Pati Garg - ocena Pani Marta Grzebińska z MG Nieruchomości to prawdziwa profesjonalistka w...
~Pati Garg
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Anna C. - opinia Absolutnie polecam MG Nieruchomosci! Pelen profesjonalizm,doswiadczenie,...
~Anna C.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Aleksandra - opinia Kompetentna i wiarygodna osoba, potrafi wszystko wyjaśnić na tzw. "chłopski...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Agnieszka - opinia Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, analizy rynku i formalności...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2022

Magda - opinia Najlepszy wybór jakiego można dokonać przy sprzedaży mieszkania. Pani Marta i...
~Magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Małgorzata - opinia Miła i profesjonalna obsługa.Pełne zaangażowanie .
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Damian - opinia Godna polecenia Pani Marta ... Najpierw 2 lata wzorowo prowadziła wynajem...
~Damian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Katarzyna - opinia Gorąco polecam firmę MG Nieruchomości Marta Grzebińska transakcyjna i...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo cieszę się, ze trafiłam na Panią Martę, która towarzyszyła mi w...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

A.W. - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, przygotowanie aspektów prawnych transakcji, organizowanie i...
~A.W.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

D. - opinia wątek zamknięty Sprawny przebieg transakcji, zależało nam na szybkiej sprzedaży ze względu na...
~D.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo ale to bardzo polecam usługi Pani Marty z przy sprzedaży...
~Dorota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo na...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

Hanna Komorowska - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Marta przeprowadziła nas przez...
~Hanna Komorowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Zakup mieszkania za pośrednictwem Pani Marty okazał się prostszy niż...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Anna Kallas - opinia wątek zamknięty Już kilka razy korzystałam z usług Pani Marty dotyczących sprzedaży...
~Anna Kallas
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry