Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z MG Nieruchomości, szczególnie z...
~Danka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Jaro - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, bardzo duże zaangazowanie na kazdym odcinku co daje...
~Jaro
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Beata i Dariusz - opinia wątek zamknięty Jesteśmy po zakupie mieszkania z pomocą Pani Marty . Współpraca przebiegła...
~Beata i Dariusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Tomasz E - opinia wątek zamknięty Pan Rafał - super profesjonalna obsługa, załatwia sprawę szybko i od A - Z,...
~Tomasz E
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

T.S. - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Martą i Panem Rafałem to sama przyjemność, nie...
~T.S.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

Wiera - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Marto za miłą współpracę, profesjonalne podejście i...
~Wiera
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pani Grzebińska podczas transakcji pokazała pełen profesjonalizm, solidność,...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty Pani Marta to profesjonalistka w każdym calu! Bardzo sprawnie i rzetelnie...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Adela - opinia wątek zamknięty Z Panią Marta bardzo korzystnie sprzedałam 2 mieszkania a inne...
~Adela
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

DL - opinia wątek zamknięty Dziękuję P. Marto pełen profesjonalizm.
~DL
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Bogumiła J. - opinia wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować Pani Marcie w sprzedaży nieruchomości ; za...
~Bogumiła J.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Witam, pierwszy raz korzystałam z usługi pośrednictwa nieruchomości i bardzo...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Wszystko udało się szybko załatwić, dodatkowo mieliśmy motywację, żeby zająć...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Pani Marta jest profesjonalistką w każdym calu. Zapewniła wsparcie w...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Natalia M - opinia wątek zamknięty Pani Martą to osoba z bardzo dużą wiedzą merytoryczną i nigdy nie odmawia...
~Natalia M
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Pani Marta to osoba godna polecenia. Sprawy załatwia ekspresowo i...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

Anna i Grzegorz - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękujemy pani Marcie za profesjonalną sprzedaż naszej trudnej...
~Anna i Grzegorz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecamy. Profesjonalne podejście, merytoryczna pomoc,...
~Marta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Działania Pani Marty były nieocenione. Sprawnie, fachowo przeprowadzona...
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Slawek Ptak - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Marty od lat i mogę z czystym sumieniem polecić tą...
~Slawek Ptak
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry