M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Halina - opinia Jestem starszą osobą, boję się wszelkich akcji remontowych, stąd moje wielkie...
~Halina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2022

Janusz - opinia wątek zamknięty Firma , reprezentuje solidy poziom. Jakość wykonania usługi, bez zarzutu....
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Wiesław - opinia wątek zamknięty Szybka wizyta Pana od pomiarów , krótki termin , profesjonslny montaż ....
~Wiesław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Firma oferuje indywidualne podejście do klienta i najwyższą jakość usług....
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Solidna firma. Szybka realizacja. Pan Bartek kompetentny , pomocny -...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia! Po doświadczeniach z innymi firmami od rolet - w...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo solidna firma, kilka lat temu zakładali mi rolety. Super jakość, do...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Norbi75 - opinia wątek zamknięty Zamówiłem Drzwi Moskitiere na okno do tarasu super wykonanie.Polecam...
~Norbi75
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Anna Wiśniewska z Gdańska - opinia wątek zamknięty Po nieudanej przygodzie z zamówieniem drewnianych żaluzji w innej gdańskiej...
~Anna Wiśniewska z Gdańska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Arek - opinia wątek zamknięty Szybko sprawnie fachowo i świetna jakość w stosunku do ceny. Zdecydowanie...
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna usługa; począwszy od pomiaru aż po montaż. Jestem bardzo...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Sprawnie i dokładnie. Pełen profesjonalizm. Polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Janusz Gorgoń - opinia wątek zamknięty Mamy bardzo dobre doświadczenie ze współpracy z niniejszą Firmą. Porada po...
~Janusz Gorgoń
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Zamówiona roleta sprawuje się bardzo dobrze, termin realizacji szybki -...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Łatwy kontakt z firmą, duży wybór kolorystyczny (zamawialiśmy rolety...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Mariusz Brzeźno - opinia wątek zamknięty Drugi raz korzystam z usług tej firmy i jak najbardziej polecam. Ceny...
~Mariusz Brzeźno
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Fachowy montaż, szybko i solidnie. Doradztwo w wyborze materiałów na wysokim...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, świetna obsługa i jakość plis, szybki montaż, bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Marek - opinia wątek zamknięty dobra cena i jakość produktu, sprawny montaż i jakość obsługi klienta, jestem...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Super! - bardzo dobry kontakt, profesjonalne realizacja. Polecam.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
133

postów

127

wątków

do góry