M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient z Gdańska - opinia wątek zamknięty Duży wybór kolorów i wzorów materiałów i do tego różne rodzaje rolet i...
~Klient z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Fachowe doradztwo,niskie ceny, szybkie terminy. Polecam
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Damian G. - opinia wątek zamknięty Pełny asortyment, duży wybór materiałów i kolorów. Za dobre jakościowo rolety...
~Damian G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Krysia Ż. - opinia wątek zamknięty Rolety bardzo dobrej jakości. Pracownik fachowo doradza, a montaż cichutki i...
~Krysia Ż.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam, szybko i fachowo! Bardzo profesjonalna obsługa i dobry kontakt z...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Świetna, solidna firma. Dużo wybór kolorów. Polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry material wykonania rolet, sprawny montaz, jestem bardzo...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Bożena - opinia wątek zamknięty Super!!! Jestem bardzo zaskoczoną tak solidną firmą, która tak fachowo...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z rolet zewnetrznych! Firma zrealizowała...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty 8 plis na 5 oknach - jestem bardzo zadowolona; duży wybór kolorów, wyglądają...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Rolety rewelacja! wątek zamknięty Mamy duży dom. Po telefonie pan przyjechał na pomiar w szybkim terminie....
~Iwona
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2017

Rewelacyjny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona.Szybko tanio, solidnie.Bardzo miła obsługa.Polecam.
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Ciekawy wybór różnych opcji, szybki termin pomiaru oraz realizacji...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie i niedrogo :) 100% zadowolenia.
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2019

Polecamy wątek zamknięty Szybki termin pomiaru, duży wachlarz wzorów/kolorów, czas realizacji również...
~Ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Obsługa bardzo miła i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Szybko, solidnie wątek zamknięty Rolety zgodne z zamówieniem, szybki czas realizacji, pomoc przy wyborze...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Rolety dobrej jakości, szybka realizacja, profesjonalna firma
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Bardzo polecam. wątek zamknięty Świetna firma, szybki kontakt, duży wybór, fachowe doradztwo, montaż bez...
~monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

baaardzo polecam wątek zamknięty kultura, poszanowanie czasu klienta, dobre ceny, bardzo przyzwoity wybór...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

129

wątków

do góry