M&G Rolety

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Cietrzewia 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Firma godna polecenia.Wszystko zamontowane jak należy,dobrej jakości i w...
~Marcik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty zamawiałam kilka rodzai rolet i żaluzji, wszystkie spełniły moje oczekiwania,...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Żaluzje i rolety wątek zamknięty Profesjonalna firma godna polecenia. Znalazłam w internecie. Bardzo dobre...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Rolety wysokiej jakości. Pomiar i montaż szybki i bezproblemowy. Bardzo miła...
~Angela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Ekstra! Serdecznie polecam wątek zamknięty Duży wybór materiałów i kolorów, niska cena,krótki czas oczekiwania, Miły...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Rewelacyjna współpraca,szybki, sprawny montaż w utrudnionych warunkach .Pan...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam bardzo solidna firma. Zawieszona roleta bardzo efektowna. Obsluga...
~ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

polecam firmę wątek zamknięty Firmę znalazłam w internecie. Szeroki wybór rolet. Bardzo szybki termin...
~klientka z ul.Rzeczypospolitej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Fachowa porada, duża gama kolorów, szybka realizacja, świetna cena :)
~MK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Niezmiennie od lat polecam wątek zamknięty serdecznie polecam usługi i produkty M&G Wysoka jakość, B dobra cena,...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Polecam!!! wątek zamknięty szybki termin realizacji zamówienia,miła i fachowa obsługa,duży wybór...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Bardzo trwałe, polecam! wątek zamknięty Kilka lat temu firma montowała u mnie rolety do drzwi balkonowych. Mimo...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Rolety M&G - faktycznie zrobione w MIG! wątek zamknięty Znalazem oferte firmy M&G w internecie. Zadzownilem pod wskazany numer i...
~Michal T
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Konkretna firma, bardzo polecam. Szybki kontakt, duży wybór rolet, a co...
~Małgorzata Skowron
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Rolety wątek zamknięty Szybko , miło, ładnie, solidnie !
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Solidnie i szybko cena kosmiczna niska !!!
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 grudnia 2017

POLECAM! wątek zamknięty Szybka realizacja bez zadnych problemow. Atrakcyjna cena za naprawde wysokiej...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Super rolety!!! wątek zamknięty Super jakosc rolet za naprawde dobra cene. Szybki termin realizacji. POLECAM!
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa, szybki termin pomiaru oraz montaż. Rolety prezentują się...
~Domka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Duży wybór, profesjonalne doradztwo, szybka realizacja. Polecam, dobra firma.
~Jurek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

129

wątków

do góry