Z pełną świadomością szerzonych przeze mnie opinii, wśród mojego grona znajomych, mogę w pełni polecić Uczelnię każdej osobie, która na co dzień pracuje. Sam jestem osobą pracującą, dodatkowo studiującą i Uczelnia jest bardzo przychylna takiemu systemowi funkcjonowania. Co więcej stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich studentów, o czym świadczy fakt, że opinie studentów wyrażane podczas przeprowadzanych ankiet, są dla Władz Uczelni bardzo cenne. Moja grupa przekonała się o tym wielokrotnie, ponieważ jeśli odzew w ankietach był rozbieżny, to nie było problemu, aby pomówić z Władzami Wydziału na temat rezultatów owych ankiet, tym samym zażegnać jakąś niekomfortową sytuację. Ponadto sami Wykładowcy angażują się w prowadzone zajęcia, wykazują się ogromną wiedzą, jak i nabytym doświadczeniem. Co cenne, większość z Nich jest czynnie pracująca w zawodach, więc opowiadają o faktach, które mogą Nas spotkać w pracy, bądź dzielą się swoimi spostrzeżeniami, a nie tylko teoretyzują. Władze Wydziału wykazują ogromne zrozumienie dla sytuacji studentów i sytuacji "życiowych", które mogą przytrafić się każdemu. Wystarczy tylko i wyłącznie porozmawiać i przedstawić swoją sytuację.