Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rehabilitacja wątek zamknięty W gabinecie MISI Fizjoterapia pod opieką p.Piotra przywrócono mi sprawność...
~krysia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty Gabinet prowadzą młodzi, wykształceni ludzie z ogromną wiedzą. Sukcesywnie...
~marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie. wątek zamknięty Od dłuższego czasu korzystam z rehabilitacji i jestem zachwycona. Pełen...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

fizjoterapia wątek zamknięty bardzo dobra obsługa
~Tomek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Pełne zadowolenie! wątek zamknięty Już wielokrotnie korzystałam z usług gabinetu MISI - z masażu leczniczego...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Świetny manicure wątek zamknięty Bylam u pani Magdy na manicure hybrydowym, profesjonalnie, rzetelnie i z dużą...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Jakość i profesjonalizm wątek zamknięty Jestem zachwycona usługami salonu! Pani Magda jest bardzo precyzyjna i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Z całego serca polecam MISI! Zarówno peeling całego ciała, jak i masaż...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

MISI Fizjoterapia& SPA ,Gdańsk Gospody 18C wątek zamknięty Przyjechałam z mężem na urlop z Warszawy ,do pani Magdy trafiliśmy z reklamy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

MISI Fizjoterapia&SPA- polecam z pełna odpowiedzialnościa wątek zamknięty Bardzo polecam ten gabinet. Brałam masaż leczniczy,który był bardzo...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Rewelacja! Polecam! wątek zamknięty Jestem klientką już ponad rok! Zawsze wychodzę zadowolona i zrelaksowana....
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Boski relaks wątek zamknięty Od samych drzwi wita uśmiechnięta pani Magda. Po analizie mojej cery dobrała...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty W prezencie otrzymałam voucher na masaż gorącą czekoladą i był to strzał w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Zabiegi odbywaja się w miłej atmosferze, a...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

rehabilitacja OK wątek zamknięty Efekt gwarantowany ma ból Na bóle jak każdy wie najlepsza jest gimnastyka....
~mewa27
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Relaks pierwsza klasa wątek zamknięty Bylam na zabiegu malinowym na cale cialo i przyznam szczerze jeszcze nigdy...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Pani Magdalena wątek zamknięty Pani Magdalena ma cudowne dłonie, do których warto wracać. Jak na razie...
~Eliza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry