Przyjechałam do Gdańska na 2 miesiące z nadbagażem fizycznym i psychicznym by w końcu zmienić coś w swoim życiu. Postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i między innymi zapisałam się do Igora na treningi. Wiedziałam, że sama nie dam sobie rady, że potrzebuję wsparcia. Obawiałam się treningów, ponieważ ze względu na moją tragiczną samoocenę bałam się wychodzić z domu i czułam się jak pączek. Nienawidziłam ćwiczyć, serio ;) Nie byłam również przekonana czy odnajdę się na nowoczesnej siłowni. Igor sprawił, że nie czułam skrępowania. Podszedł do mnie jako kumpel od pierwszego spotkania i efektywnie cisnął mnie na każdym treningu. Jestem pełna podziwu dla siebie a przede wszystkim dla niego, ponieważ zmotywował mnie, wysłuchał a każdy trening był ciekawy i inny od poprzedniego. Gdybym nie mieszkała zagranicą kontynuowałabym treningi z Igorem, tymczasem jednak korzystam z wiedzy, którą mi przekazał i ćwiczę sama w domu :) W ciągu tych 2 miesięcy Igor pomógł mi schudnąć 7kg (przy niedoczynności tarczycy) i pozbierać się. Dzięki niemu wyrzuciłam luźne swetry i w końcu jestem pewniejsza siebie :) Szczerze polecam treningi z Igorem :) Jeśli mi się udało, to każdemu się uda! :)