Igor Janik

Trener personalny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - ocena Mega pozytywny człowiek! Daj super motywację!
~Asia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

KASIA - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, poczucie humoru i efekty, które zaskoczyły mnie już po...
~KASIA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Super człowiek! Motywuje do działania jak mało kto:-)!
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Polecam bez dwóch zdań! wątek zamknięty Powiem krótko i na temat bo tak też jest z Igorem. Pół roku wspólnych ćwiczeń...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Solidna firma! wątek zamknięty Z trenerami personalnymi bywa różnie. Jest ich dużo ale tylko mała garstka...
~Mirosław A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Świetny trener ! wątek zamknięty Do treningów z Igorem namówiła mnie mama. Taki pomysł , aby pobyć trochę...
~Alex
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Trener najlepszy wątek zamknięty Igor to wspaniały człowiek i niezwykle profesjonalny trener. Z Igorem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Z Igorem miałam okazje ćwiczyć przez blisko rok. Był to przełomowy rok w moim...
~Paula
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Mistrz może być tylko jeden! wątek zamknięty Trenerze jak by to ująć.... Jesteś zdecydowanie numerem 1 i będę się wdawała...
~Magdalencja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

NAJLEPSZY TRENER PERSONALNY, serio;) wątek zamknięty Kurcze zabierałam się za ten komentarz jakieś kilkanaście razy i zawsze jakoś...
~Aśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

MISTRZ ŚWIATA W MOTYWOWANIU DO DZIAŁANIA! :D wątek zamknięty Przyjechałam do Gdańska na 2 miesiące z nadbagażem fizycznym i psychicznym by...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Najlepszy trener!!! wątek zamknięty Polecam Igora i to bardzo :). Do Igora trawiłam z internetu i był to strzał w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

"Oszczep" rządzi! wątek zamknięty Do Igora trafiłam kilka lat temu kiedy pracował w Gdyni. Rewelacyjny trener,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Igor to rewelacyjny trener oraz człowiek , potrafi motywować bez " sztucznych...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Daje moc! wątek zamknięty Igor nie tylko pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy. Przede wszystkim dzięki...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Nr 1!!! wątek zamknięty Numer 1 w Trójmieście! Wspaniały trener, motywator, człowiek pelen energii....
~Malwina 31
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Jak treningi to tylko z Igorem wątek zamknięty Jestem w trakcie przebudowy mojego ciała i kondycji. Na poczatku nie było...
~Marta Kawka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Jeśli trenować to tylko z Igorem ! wątek zamknięty Zdeeeecydowanie polecam :) !! Igor posiada ogromną wiedzę popartą...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

10/10 Polecam!   wątek zamknięty Szybka ocena mojego trenera. W skali do 10, mocne 10 za zaangażowanie,...
~Konkretna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

NAJLEPSZY! wątek zamknięty Która świeżo upieczona mama nie chciałaby jak prawdziwa gwiazda Hollywood...
~Matka Polka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry