Widok

Rewelacja!

Z Igorem miałam okazje ćwiczyć przez blisko rok. Był to przełomowy rok w moim życiu! Od pierwszego spotkania Igor pracował ze mną nie tylko nad moją kondycją, ale też charakterem. Tak, tak... Ten człowiek odmienia codzienność, zmienia podejście do ćwiczeń, do życia!
Właściwie już po paru tygodniach zdobywa się podstawową wiedzę na temat poprawności ćwiczeń i można samemu kontynuować treningi, aczkolwiek warto zainwestować w nieco więcej spotkań, zarazić się pozytywną energią ;)
Pamiętajcie wszyscy czytający tą opinię, współpraca z profesjonalnym trenerem wyjdzie wam na zdrowie! Unikajcie tzw pseudo trenerów. Ja miałam dużo szczęścia trafiając do Igora, wam też takiego trenera życzę ;) Gorąco polecam!
Moja ocena
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Igor Janik to wspaniały człowiek i trener. Odkąd do niego trafiłam wszystko w moim życiu zmieniło się na lepsze. Igor jest bardzo profesjonalny i z pasją oddaje się swojej pracy. Podczas treningu daje z siebie 100 %. Moje ciało przez rok przeszło ogromną metamorfozę. Miałam szczęście, że trafiałam na Igora. Wiedza, doświadczenie, umiejętności, poświęcenie, profesjonalizm. Trening z Igorem to nie tylko ćwiczenia, ale również psychiczne oczyszczenie. Polecam. Najlepszy trener.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry