Igor to wspaniały człowiek i niezwykle profesjonalny trener. Z Igorem współpracuję od września 2016r. i od tego czasu moje ciało, ale i umysł przeszły niesamowitą metamorfozę. Teraz uczciwie mogę powiedzieć, że lubię siebie i swoje ciało... Początkowo treningi miały trwać kilka miesięcy, ale teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia, ani obecności Igora podczas treningu. Igor po prostu pozytywnie zaraża i motywuje. Przy czym co niezwykle ważne Igor jest ogromnym profesjonalistą, ma umiejętności, które powodują, że trening jest zawsze efektywny. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem poświęca się swojej pracy, w 200% dbając o swojego podopiecznego. Treningi z Igorem to nie tylko wysiłek fizyczny i spalanie tkanki tłuszczowej, ale również oczyszczenie psychiczne. Ja Igora nie zamienię na żadnego innego trenera, bo Igor jest całością, ma wiedzę, umiejętności, pasję, poczucie humoru i radość życia, którą z przyjemnością się dzieli. Polecam serdecznie. Najlepszy trener. Jedyny w swoim rodzaju i o tak wysokich kompetencjach:)