Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam innym wątek zamknięty przez ostatnie 3lata dokonywałem tam regularnych zakupów, niestety ostatnio...
~Przemek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 września 2009

Źle.... wątek zamknięty Obsługa nie miła , zachowują się jakby robili łaskę obsługując klienta....
~johny
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Wszystko w normie? wątek zamknięty Z rozmowy wynika, że jeśli ktoś kupił u nich rower to za wymianę dętki może...
~Tomek
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lipca 2009

Polecam! wątek zamknięty Witam. Jestem stałym klientem sklepu mkbike za kazdym razem jestem...
~Zelus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lipca 2009

odradzam ! wątek zamknięty Po pierwsze część obsługi zachowuje się jakby robiła wielką łaskę. Po drugie...
~wojtas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2009

tandeta wątek zamknięty Duzy wybur ale drogo obsluga niemila prubują ci wcisną częsci reborna pozatym...
~biker
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

TRAGEDIA wątek zamknięty Serwisuja na odp......wszystko się odkręca, nie nasmarowane a kiedy sie...
~ghost rider
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

Nie polecam! wątek zamknięty Wysoki Ceny, słaby wybór, obsługa nie miła i opryskliwa a serwis drogi i nie...
~kicak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2008

... wątek zamknięty nie polecam sklepu na gadu piszą ze posiadają cześci o które pytam...
~Były klijent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

Pytanie wątek zamknięty Witam mam pytanie czy robiłeś zamówienie w sklepie w Sopocie?? i pytanie...
~Dominik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 lipca 2008

Maskara wątek zamknięty Niby wybór duży ale jak przychodzi coś do czego to wszystko mogą sprowadzić....
~Rat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 lipca 2008

halo? czy ktos tam pracuje?? wątek zamknięty no niestety. slyszalem dobre opinie o tym sklepie, wiec postanowilem zarwac...
~shon
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

zatrudnijcie tam kogos!!!! wątek zamknięty Byłem w sklepie w sobote widziałem że chłopak który wtedy był za ladą sie...
~adam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2008

Świetny sklep wątek zamknięty Bardzo pomocna obsługa sklepu, można liczyć na ich fachową opinię....
~Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lutego 2008

Naprawde Polecam. wątek zamknięty Jeżeli chodzi o sklep, naprawdę duży wybór zarówno rowerów, jak i części, a i...
~Dombrowa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

i tak ma byc wątek zamknięty Pozadna obsluga, rewelacyjny serwis, Ci ludzie naprawde sie znaja na rowerach...
~Daniel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

super wątek zamknięty sklep w sopocie naprawde daje rade, w szczegulnosci serwis ;)
~artur
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

Wyczes!!! wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam!!! Fachowa i sympatyczna obsługa. Kto nie ma zbyt...
~Maciek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

dobry serwis, dobry sprzęt, miua atmosfera wątek zamknięty serwis jest na wysokim poziomie, zajmuja sie tym ludzie, ktorzy sami jezdza w...
~hani
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

ideał wątek zamknięty sklep bardzo dobry serwis też miła obsługa i świetny dobór sprzętu
~ralf
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

33

wątków

do góry