Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rostik - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ! Dobrze zgrana ekipa
~Rostik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Solidna firma. Panowie punktualni, konkretni,dobrze zabezpieczyli meble. Polecam
~Jarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Hubert - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma. Szybko, sprawnie i bezproblemowo!
~Hubert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Arek - opinia wątek zamknięty Chłopaki godni polecenia Sprawnie, dokładnie, bez zbędnych przemyśleń. Jednym...
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Wiesław - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne doradztwo, poszło znacznie szybciej niż inna firma, z...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Mioduch - opinia wątek zamknięty Po prostu najlepsi w trójmieście. Przeprowadzali mnie kilka razy, zawsze było...
~Mioduch
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

super wątek zamknięty Szybko, tanio, miło, polecam. Na pewno skorzystam ponownie
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

A. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie. Przeprowadzka...
~A.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Daria - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, Panowie super, mili uczynni, fachowo i sprawnie,i w...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Bardzo dobra cena i bardzo dobre wykonanie usługi wątek zamknięty Najlepsza cena z firm do których dzwoniłam (inni koszą minimum za 2 godziny),...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Profesjonalnie i sprawnie wątek zamknięty Wszystko poszło bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam serdecznie!
~Olga K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Panowie szybko, sprawnie i cicho wynieśli moje stare meble. Korzystałam z...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

usluga transportowa wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z uslug tej firmy ale zapewne nie ostatni. Obsluga...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałam już z usług tej firmy dwukrotnie i bardzo polecam. Profesjonalnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Szybko i solidnie wątek zamknięty Panowie bardzo pracowici, dużą wagę przykładali do tego żeby ładunek...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Panowie punktualni. Bardzo sprawnie przebiegł cały załadunek i rozładunek...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Przeprowadzka do Warszawy wątek zamknięty Świetna firma! Bardzo fachowa i miła obsługa. Wszystko na czas i zgodnie z...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Super obsluga wątek zamknięty Przeprowadzka, mimo, ze do najprzyjemniejszych rzeczy nie nalezy, przebiegla...
~Anna L
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry