Widok

MOŻE BYC KIEPSKO

jesli w tej szkole bedzie podobnie, jak w gimnazjum Lingwista to zdecydowanie nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tę szkołę polecam jest naprawde bardzo fajna a nauczyciele są bardzo mili szkoła może nie jest zbyt ładna z wyglądu ale za to można się w niej wiele nauczyć bo przecież do szkoły niejedzie się szaleć tylko uczyć przedewszystkim w tej szkole odnalazłam sie jako człowiek i zrozumiałam sens mojego życia zaczełam szanować siebie i innych teraz mam marzenia na przyszłość chcę być dobrą matką oraz żoną.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli ta szkoła uczy tak wspaniale to skąd w Twojej wypowiedzi tyle błędów ortograficznych???? ZGROZA!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ta opinia bardzo mnie podbudowała ponieważ wybieram się do tej szkoły od września pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proponuję zobaczyć, jak świetnie to liceum nauczyło koleżankę Elżbietę polskiego.

Przecinek i kropka są w ALO zbędne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
I niestety jest kiepsko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja uczęszczałam do ALO. Super nauczyciele, wysoki poziom, porządne pomoce naukowe i wysokie bezpieczeństwo sprawiają, że w szkole czuję się bardzo dobrze :) Polecam każdej ambitnej osobie, która chce zapewnić sobie dobry start w przyszłość!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe Małgosiu... Ciekawe...
W jaki sposób szkoła mogła Cię przygotować do startu w przyszłość skoro nie wypuściła żadnego absolwenta? Istnieje drugi rok i nikt jej jeszcze nie skończył. A skoro zaznaczasz, że uczęszczałaś to dlaczego odeszłaś? Ha, ha...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry