Jestem klientką salonu. Korzystam od niedawna z usług siłowni. Sprzęt 'jeszcze' w dobrym stanie, niestety z dnia na dzień coraz bardziej zakurzony. Poza tym jeden orbitrek na sali trochę mało. Brakuje mi wagi - dziwne, że jej nie ma na sali. Wiadomo, że kobiety są ciekawe swoich postępów. Warto byłoby pomyśleć też o muzyce. Cały czas leci łupanka MTV z czego połowa to reklamy.
Przychodzące klientki miłe, atmosfera sympatyczna.