Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super!! wątek zamknięty Miałam okazję ostatnio podróżować z MPA. Zaskoczyła mnie cena - dopasowana do...
~Gabrysia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Always on time, at the best price. Highly recommended.
~weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Gorąco Polecam wątek zamknięty Największe atuty firmy to: punktualność, niezawodność i najwyższa jakość...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Świetna firma, auto podjechało czyste a kierowca mówił po angielsku co było...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Fachowa obsługa wątek zamknięty szybka obsługa ,szybhki dowóz do celu polecam
~korsarz540
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty Wraz z rodziną chcieliśmy zobaczyć główne atrakcje województwa Pomorskiego,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty Miałem przyjemność podróżować autokarem z firmą MPA. Najwyższy model Setry,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo solidna firma, często korzystam z ich usług, auta nowe i zadbane,...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Zdecydowanie na tak wątek zamknięty Firma MPA Poland pomogła mi zorganizować transport gości na wesele. Były nam...
~Mariusz Cz.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Solidna firma wątek zamknięty Firma została mi polecona przez znajomych. Zamówiliśmy transport do Warszawy....
~Kuba
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

busy z klasą wątek zamknięty Zorganizowałem spotkanie pracowników w miejscowosci wiezyca /najnowszy model...
~adam a&p
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Naprawdę najlepsza profesjonalna firma transportowa w Trójmieście, a może nawet w Polsce:) wątek zamknięty Z usług firmy BUS Gdańsk korzystamy regularnie i niezmiennie, zarówno podczas...
~Katarzyna K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

profesjonalizm wątek zamknięty Byli na czas,autokar zadbany i czysty,kierowca elegancki i kulturalny....
~klijent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

13

wątków

do góry