Mr Service

Dezynfekcja, deratyzacja

Wiślinka, Lawendowa 15B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Dziękuję bardzo za usunięcie pluskwy z mojego mieszkania , Pan Mirosław...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

anna z Gdanska - ocena Polecam usługi Pana Mirosława, jego profesjonalizm, wiedza i skuteczność...
~anna z Gdanska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Anna K. - opinia Po wizycie w Londynie miałam problem z pluskwami w mieszkaniu. Jedynym...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Oliwia - opinia Super, polecam. Szybko i profesjonalnie. Wreszcie mogę spać spokojnie....
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Firma znająca się na rzeczy , pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Łr - opinia wątek zamknięty Polecam ..szybko i z wielką wiedzą;) Pozdrawiam Brazylijski ;)
~Łr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 października 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Pan Mirek to specjalista z ogromną wiedzą i latami...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wraz z zakupem nowego łóżka i materaca dostaliśmy za darmo pluskwy. Po...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Znakomity fachowiec zna się na rzeczy, bardzo miły i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 października 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ! Pan bardzo fachowy, zna sie na rzeczy. Kultura i...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Ja tu podziękuję... Chociaż dziękowałam indywidualnie firmie, to jednak za...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Długo się zastanawiam nad wyborem firmy, ale kiedy zobaczyłam ilość...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Paulka - opinia wątek zamknięty Czekalam na Pana Mirka jak na zbawienie ! Po domu lataly rybiki cukrowe . w...
~Paulka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

darekg - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Przesympatyczny człowiek, ogromna wiedza...
~darekg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Monia - opinia wątek zamknięty Niesamowity człowiek! Konkretny i zaangażowany, a do tego pełen...
~Monia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Monika i Karol - opinia wątek zamknięty Z calego serca polecamy Pana Mirosława. Przywiezlismy z hotelu paskudne...
~Monika i Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Janina - opinia wątek zamknięty Miałam w domu pluskwy. Okropny szkodnik uciekł po pierwszej wizycie pana...
~Janina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Pomoc, która spadła z nieba:) wątek zamknięty W momencie, kiedy wraca się z urlopu wszystko powinno być ok. Jednak kiedy z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Bardzo szybko, sprawnie i tanio wątek zamknięty Polecam w 100%. Pan był w ciągu 15 minut. Zdezynfekował wszystko i...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry