Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Martynie za przygotowanie przepięknych zaproszeń Royal...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

Kreatywność i profesjonalizm wątek zamknięty Studio przygotowało dla mnie projekt strony internetowej oraz wizytówek. Cały...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Świetna współpraca wątek zamknięty Bardzo polecam! Pani Martyna po 25 latach kompletnie odświeżyła naszą...
~Karolina Grześkowiak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Polecam :) wątek zamknięty Dzięki Pani Martynie zrealizowaliśmy nasze pomysły na oprawę ślubną....
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Wspaniała współpraca! wątek zamknięty Polecam studio graficzne MRs Design! Profesjonalizm, kreatywność, a Pani...
~Kosowska Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

10/10 wątek zamknięty Studio MRs Design stworzyło identyfikację wizualną mojej działalności,...
~Paulina K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

STRONA INTERNETOWA www.princessa.com.pl wątek zamknięty Studio graficzne godne polecenia, bardzo profesjonalne i rzetelne podejście...
~Princessa.wedding
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Absolutna rewelacja! wątek zamknięty MRs Design realizowała dla mnie dwa zlecenia: wieczór panieński oraz...
~Justyna Marcinkowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

Zachwycona wątek zamknięty Bardzo mocno wszystkim polecam,MRS DESIGN stworzyło dla mnie pełną...
~Honorata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Miałam przyjemność pracować z Panią Martyną. Jest świetnym, terminowym,...
~Emila R
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

identyfikacja wizualna wątek zamknięty Polecam każdemu skorzystanie z usług tej firmy. Graficy bardzo profesjonalni,...
~Radomska Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry