Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edward - ocena Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jak zawsze szybko ,sprawnie, fachowo!
~Edward
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Michał - opinia Najlepszy serwis na Pomorzu ! Panowie odgrywają kawał dobrej roboty. Pani...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Anetti - opinia Moja wizyta w tym serwisie przeszła najśmielsze oczekiwania. Telefon...
~Anetti
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Grażyna - opinia Najlepszy serwis w Trójmieście ! Wymiana wyświetlacza w moim telefonie zajęła...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Karolina - opinia Szybka naprawa. Naprawili mi telefon w 30min. Mają oryginalne części i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Nie "Autor" a Autorka :) - opinia wątek zamknięty Telefon w MVS nabyłam. Mogę o sobie powiedzieć, iż jestem klientką naprawdę...
~Nie "Autor" a Autorka :)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty trafiłam kiedyś do tej firmy przez przypadek. Wszędzie oferowano mi naprawę...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Ala - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz trafiłam do M&v serwis niecałe półtora roku temu przez przypadek...
~Ala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Od kilku lat serwis ratuje moje laptopy i smartfoy po uszkodzeniu lub...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Naprawa laptopa wątek zamknięty Profesjonalna i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z klientem. Po oddaniu...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Przede wszystkim szybko! wątek zamknięty Każda naprawa, aktualnie po raz trzeci iphone 6, zakończona przed umówionym...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

czyszczenie po zamoczeniu wątek zamknięty Telefon po mocnym zalaniu i wyczyszczony bardzo szybko. Działa już ponad 2...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Trafna diagnoza i szybka naprawa wątek zamknięty Wymiana układu zasilana w moim iPhone 7 to dla nich pestka. Dobrze znaleźli...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

miła i uczciwa (!) obsługa wątek zamknięty Zaniosłam do naprawy telefon (starszy typ), który nie chciał się włączyć....
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Super serwis wątek zamknięty Wymiana dotyku w 24 godziny, do tego miła, kompetentna obsługa, ceny ok,...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Dobre podejście do klienta! wątek zamknięty Polecam. Oddałem telefon w celu wymiany uszkodzonego ekranu, po jego wymianie...
~sony m4 aqua
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Wymiana szybki w smartphonie wątek zamknięty Ja jestem zdecydowanie zadowolony z usługi. Wymienili szybkę w smartphonie w...
~Realista
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Tanio, szybko i profesjonalnie.
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Sensowne ceny oraz pełna profeska! wątek zamknięty Dotyk w telefonie wymieniony ekspresowo, niższa cena dla stałego klienta oraz...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Elegancki serwis trzymający terminów wątek zamknięty Miałem do ywmiany cały ekran LCD w Xperii Z1 Compact. Zrobili to najtaniej ze...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry