MaMi Sushi

Sushi Jedzenie na telefon

Gdańsk, Mariana Hemara 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam To są najlepsze sushi w mieście. Serdecznie polecam
~Dimek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2019

Przez Pizzaportal - dla mnie najlepsi Doceniam za opcje wege sushi, niższą kwotę progową zamówienia w porównaniu do...
~nana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2018

Sushi OK - lokal............ hmmmmm Bardzo smaczne menu. Miejscówka OK, i gdyby tylko nie ten zapach.......
~Zidi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Najlepsze sushi w Trójmieście wątek zamknięty Sushi super ,naprawdę polecam.Widać że przyrządzone z sercem i zamiłowaniem...
~Gość
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2017

Rewelacyjne sushi a przy tym niebanalne wątek zamknięty Jestem stałym Klientem prawie od zawsze, od kad Mami Sushi otworzyło sie w...
~Robert
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Duże kawalki Sushi z dużą ilością składników pyszne sosiki a ceny bardzo...
~Pawel i Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2017

Bardzo bardzo dobre sushi wątek zamknięty Bede zachwalać bo na prawdę super! Polecam lokalik, warto tam przyjść i zjeść :)
~Ania
-

dodano: 26 listopada 2016

Smacznie i w dobrej cenie wątek zamknięty Byłem z Rodziną. Uważam, że sushi - a to najważniejsze - z najwyższej półki:...
~Robert
-

dodano: 24 października 2016

Super wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, super sushi, fajny luźny klimat :). Sushi Masterowie...
~Michał i Martyna
-

dodano: 24 października 2016

Super! polecam wątek zamknięty Narzeczony zabrał mnie wczoraj na kolacje. Najpotężniejsze sushi jakie...
~Wiktoria
-

dodano: 23 października 2016

super wątek zamknięty Byłam wczoraj, miła obsługa, pyszne sushi! Będę wpadać częściej ;) Na prawdę...
~Gosia
-

dodano: 23 października 2016

pyszne sushi wątek zamknięty Byłam na otwarciu i faktycznie była bardzo długa kolejka, uprzedzili mnie o...
~Ania
-

dodano: 22 października 2016

Wielkie otwarcie to żenada wątek zamknięty Podczas wielkiego otwarcia w lokalu było puściutko, a mimo to czas...
~Renata z mężem
-

dodano: 19 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry