MaMi Sushi

Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, Mariana Hemara 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabriela - ocena Bardzo pyszne sushi. Zawsze zamawiałam z dowozem, który niestety czasami się...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2024

Smakosze - opinia Wiele razy jedliśmy w obydwu miejscach. Lepiej na miejscu ale było też na...
~Smakosze
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Dzisiaj zamówiłam sushi w Mami Sushi. Składniki świeże, dostawa na czas,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2022

Daniel Drzewiecki - opinia wątek zamknięty Najlepsze jakie jadłem. Polecam garnizon bo tam czescie jestem a jasien...
~Daniel Drzewiecki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jak zwykle najlepsi. Byłam pierwszy raz w w drugim punkcie na Jasieniu bardzo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Ada - opinia wątek zamknięty Zamówienie online przez pyszne pl. Nie mam tam możliwości oceny zamówienia,...
~Ada
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

klientka - opinia wątek zamknięty Do niedawna byłam bardzo zadowoloną klientką, ostatnio się zawiodłam, set za...
~klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

G. - opinia wątek zamknięty Na dostawę czekałam ponad 3 godziny. Ostatecznie sushi, które zamówiłam o...
~G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre sushi czuć, że świeże. Super klimat:)
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Świetne sushi najlepsze w mieście. Brałem na dowóz.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Ort19 - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre i świeże jedzenie. Bardzo szybka dostawa. Polecam !
~Ort19
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Po ok. 3 godzinach od złożenia i opłacenia zamówienia otrzymaliśmy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 grudnia 2020

Polecam wątek zamknięty To są najlepsze sushi w mieście. Serdecznie polecam
~Dimek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Przez Pizzaportal - dla mnie najlepsi wątek zamknięty Doceniam za opcje wege sushi, niższą kwotę progową zamówienia w porównaniu do...
~nana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Sushi OK - lokal............ hmmmmm wątek zamknięty Bardzo smaczne menu. Miejscówka OK, i gdyby tylko nie ten zapach.......
~Zidi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Najlepsze sushi w Trójmieście wątek zamknięty Sushi super ,naprawdę polecam.Widać że przyrządzone z sercem i zamiłowaniem...
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Rewelacyjne sushi a przy tym niebanalne wątek zamknięty Jestem stałym Klientem prawie od zawsze, od kad Mami Sushi otworzyło sie w...
~Robert
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Duże kawalki Sushi z dużą ilością składników pyszne sosiki a ceny bardzo...
~Pawel i Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Bardzo bardzo dobre sushi wątek zamknięty Bede zachwalać bo na prawdę super! Polecam lokalik, warto tam przyjść i zjeść :)
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Smacznie i w dobrej cenie wątek zamknięty Byłem z Rodziną. Uważam, że sushi - a to najważniejsze - z najwyższej półki:...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry