Mabo Maciej Bobowik

Sprzątanie i czyszczenie

Gdańsk, Leśna Góra 27B/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super Jakoś za niską cenę wątek zamknięty Pan przyjechał do mnie, aż na koniec Gdyni, którą nazwał końcem świata ;)...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty wszystko wygląda jak nowe => szczerze polecam i rekomenduje
~Dejw
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Jestem pod wrażeniem! wątek zamknięty Na realizację zlecenia czekałam bardzo krótko ( dni robocze). Pan przybył...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług kilkukrotnie. Raz czyszczenie kanap i foteli oraz...
~LST
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Chciałbym polecić detailing auta w wykonaniu Pana Macieja. Zdecydowałem się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Zaskakujący efekt po przystępnej cenie. wątek zamknięty Oddałem auto w ręce Pana Macieja przed wystawieniem do sprzedaży. Samochód...
~RM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Doskonale czysta tapicerka i przyjemna obsługa - polecam! wątek zamknięty Skorzystałam z usługi www.autokosmetyka.net Pana Macieja Borowika w zakresie...
~Sylwia N.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

znakomita firma wątek zamknięty Liczcie na punktualność z dokładnością do 1 minuty i w porę otwierajcie...
~miszkielak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Jestem bardzo zadowolona. wątek zamknięty Kanapa wygląda jak nowa. Ale najbardziej jestem zadowolona z dywanu - jest...
~Edyta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

9

wątków

do góry