Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia Miejsce na wysokim poziomie. Dogodny dojazd. Pan do zadania podszedł jak się...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Rafał B. - opinia wątek zamknięty Mega profesjonalizm. Obsługa klienta na takim poziomie jakiego dawno nie...
~Rafał B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Jerzy Noskowiak - opinia wątek zamknięty Serwis znakomity. Szybko i sprawnie naprawiono maca mini. Spodziewałem się...
~Jerzy Noskowiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Odzyskane dane z uśpionego sprzętu. 100% profesjonalna obsługa! Dziękuję i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Wanda Zalewska - opinia wątek zamknięty Pan Aleksander bardzo szybko i trafnie zdiagnozował przyczynę moich kłopotów...
~Wanda Zalewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam serwis! Obsluga profesjonalna, rzetelna, szybka a cena...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Wow wątek zamknięty Najlepszy serwis na świecie. Byłem juz w wielu, ale ogrom wiedzy i...
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Świetne podejście do klienta i błyskawiczna ekspertyzo-naprawa wątek zamknięty Nigdy więcej innych serwisów po marketach - szybko rzetelnie i przystępnie....
~m.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Polecam wątek zamknięty Serwis na wysokim poziomie. Podejście do klienta i wyrozumiałość-...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

W końcu najlepszy serwis Apple w Trójmieście! wątek zamknięty Fajnie że w końcu się otwieracie u nas w trójmieście. Korzystałem z serwisu w...
~Krzysztof Salata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry