Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Catering wątek zamknięty Zamawialiśmy catering na spotkanie z zagranicznymi klientami. Nie mam żadnych...
~Lidia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Firma Machandel zorganizowała dla nas przyjęcie/poczęstunek poślubny. Pełen...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

SUPER ORGANIZACJA, PYSZNE JEDZENIE ;) wątek zamknięty Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wykonanych przez firmę...
~Halinka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Profesjonalnie !!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecic Wszystkim firmę Machandel, w pełni spełnili...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

dziękuję wątek zamknięty Dziękuję za wspaniały catering podczas prowadzonych przez nas szkoleń,...
~Instytut Treningu i Edukacji
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

wesele w machandlu wątek zamknięty Organizowaliśmy wesele 11 sierpnia 2012 r w Machandlu. Nie mogliśmy lepiej...
~Ewelina Mikucka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Anna - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie podane w bardzo atrakcyjny sposób, miła obsługa i stylowy...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

super wątek zamknięty polecam wszystkim uslugi tej firmy. Ja sie nie zawiodlem, wszystko na...
~Czarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

MACHANDEL TO REWELACJA wątek zamknięty Machandel to firma, ktora chcialabym polecic wszystkim. Od A do Z sa...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

Ania i Paweł - opinia wątek zamknięty pyszne jedzenie wspaniała obsluga...goraco polecam...
~Ania i Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

super catering wątek zamknięty super catering, pyszne jedzonko, fajnie podane, elegancka i profesjonalna...
~Jacek Kowalewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry