Widok

Maciejka.Koleczkowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc,zastanawiamy sie nad zrobieniem wesela w Maciejce w Koleczkowie.Chcielibysmy poznac opinie kogos kto mial tam wesele lub cos slyszal.Bardzo bysmy prosili o odpowiedz :] Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka :)

mam moge napisac Ci relacje z Maciejki po 15 wrzesnia, bo wlasnie mam tam wesele.
Poki co Gaaaasiulka i Kiti sa po weselu w Maciejce. Podbije dla Ciebie ich watki :)

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zuza podbilam Ci watek Gaaasiulki!

http://forum.trojmiasto.pl/list.php?f=11

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tutaj masz bardzo obszerny watek:
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=388961&t=353867

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maciejka to dobry wybor :)
nasi rodzice od razu sie zachwycili tą salą jak tylko weszlismy :) i jeszcze otoczenie ladne - mozna fajne zdjecia porobic :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOJA PRZYJACIÓŁKA 15 WREZŚNIA MA WTAM WESELE I NAPEWNO BEDZIE SUPER. WIDZIAŁAM ZDJĘCIA I SALA ORAZ PLENER WYGLADJA ŁADNIE:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyłączam się ja mam tam wesele 6 października i ta sala mnie zauroczyła nie było jak dotąd złych opinii:)

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez wybrałam maciejkę, bo ze wszystkich oglądanych sal podobała mi się najbardziej.No i nie trzeba nigdzie jeżdzić na plenery można zrobić na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkich "fanów"Maciejki,
chciałabym się dowiedzieć szczególnie od osób, które wyprawiały tam wesele w porze letniej, czy nie jest za duszno na tej sali? Bo z tego co sie orientuję nie ma tam klimatyzacji. Dziękuje bardzo za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc wszystkim. Chciałam sie zapytać jaki jest koszt wesela od osoby w majciejce i czy jest tam ciasto i itp. Na stronie niestety nie jest napisane. Bardzo spodobało mi sie to miejsce i zastanawiam sie nad wyprawieniem tam wesela. Z góry dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, będę maiła wesele w Maciejce 4 września. Koszt na ten rok to 160,00 zł od osoby. W tym masz prawie wszystko (ciasta też, stół wiejski) swoje tylko napoje, alkohol i tort weselny musisz dowieść. Z tego co słyszałam a dużo osób potwierdza te opinie to Maciejka to naprawdę strzał w dziesiątkę. Nie spotkałam jeszcze żadnej "niezadowolonej" opinii:) pozdrawiam.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

jestem po weselu (20 czerwca) i gorąco polecam to miejsce. Goście byli oczarowani miejscem i jedzeniem, którego było bardzo dużo i co najważniejsze było smaczne.

Pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego naj.. na nowej drodze życia alik26!!;). Zgadzam się miejsce jest naprawdę piękne. Ja będe miała wesele za rok w czerwcu, możesz powiedzieć, czy oni mają na sali klimatyzację, bo słyszałam, że nie. Czy da się tam wytrzymać latem, tańcząc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo:-)

na sali nie ma klimatyzacji. Przy takiej ilości gości jaka była u nas (70 osób) nie odczuliśmy jej braku. Sprzymierzeńcem była też pogoda ponieważ tego dnia nie było gorąco.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alik, placiliscie za 70 osob, czy musieliscie placic za 80?
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
My mamy wesele w kwietniu 2010r.w Maciejce i nawet w umowie jest napisane ze trzeba zaplacic za 80osob nawet jak bedzie mniejsza ilosc gosci.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

salę załatwialiśmy w 2007 roku i wówczas minimalna ilość osób wynosiła 60. Wiem, że w kolejnych latach ta ilość się zwiększała.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkiego naj Alik26! Pisalas moze relacje? Ciekawa jestem jak sie wszystko udalo bo zajeliscie nam termin w Maciejce :-)))) Tak chcielismy miec wesele w Maciejce a tu klops :-) Ciekawa jestem jak Wam ustroili sale. Mozesz pokazac jakies fotki? Moj mail w profilu. Jeszcze raz wszystkiego naj!
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześc dziewczyny ja mam w Maciejce ślub 22 sierpnia napewno dam znać jak było i jak sie bawiliśmy ja słyszałam naprawde dużo bardzo dobrych opini o maciejce jedynym jej mankamentem jest właściciel który jest mało elastyczny ale z drugiej strony on się zajmuje tym od lat i ma troche więcej doświadczenia w organizacji takiej imprezy niż ja ;) więcmyśle że naprawde będzie dobże z tym że ja mam troche więcej osób (tj ok 110) i obawiam się braku klimatyzacji :( no ale wszystkie nie dogodności wynagradza przepiękne otoczenie oraz sala ;)
pozdrowiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam z niecierpliwoscia na sprawozdanie z wesela(zwykla ciekawosc)dobrze wiedziec jakie sa zdania innych.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maciejka to fajowe miejsce.Ja tez tam mam za rok z kawałkiem.Otoczenie powalające,jedzonko pycha a właściciel mi nie przeszkadza.Widać,że chłop wie co robi.
Dla mnie teraz problemem jest jak dowieżć i przenocować gości,których będzie sporo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno noclegi sa rowniez w klubie jezdzieckim Dajak, obok Maciejki.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzę dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć wilmaaska ;)

Ja również będę miała wesele na 110 os. tyleże za rok w czerwcu, więc jestem bardzo ciekawa jak tam będzie na sali z upałem i taką ilością osób;/ Będę wdzięczna za info. ;) a Wam życzę udanej zabawy, aby wszystko wyszlo tak jak sobie zaplanowaliście!! ;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miał ktoś wesele w Maciejce w piątek? Czy również zostało sporo jedzenia? Czy jest tam możliwość przedłużenia imprezy np. o godzinę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli nie robi sie poprawin a nocuja goście w Maciejce, to sniadanie mozna dla nich wykupić, czy juz jest jakieś wliczone w cenę noclegu, czy poprostu rano trzeba sie ewakuować ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć emkaka
Dzięki, na pewno dam znać bo wiem jakie to wazne zebrac opinie przed własnym weselem sama staram sie zebrac jak najwięcej info ale to nie takie proste duzo dziewczyn przed weselem napisze ze wklei fotki i napisze recenzje ale na tym sie kończy po weselu ani jedne małej wiadomosci
Pozdrawiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki, trzymam za słowo;) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
było super byłam troszke przerarzona panem Krystianem ale naprawde starał się jak mogł zeby wszystko wyszło super jedzenia było dużo ważna jest tez oczywiscie orkiestra. ja miałam 110 os i na weselu i na poprawinach i powiem szczerze że nie było super dużo miejsca (zwłaszcza jak wszyscy goście się bawili na parkiecie) ale nie było tak zle jakoś sie pomiesciliśmy. jedzenie było pyszne a na poprawiny oprucz barszu niczego nie zabrakło. Ponad to jak przychodzicie na ostateczne ustalenia do pana Krystiana to on stara się zasugierować ilości wódki, napojów, wody itp. ogólnie naprawde jest super i polecam z całego serca to miejsce było pięknie!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a właśnie a jezeli chodzi o brak klimatyzacji nie odczuwaliśmy jej braku po za tym są dwa stojące wiatraki i dają rade ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam Maciejka w Koleczkowie podobała się choć na 2010r. większość terminów było już zajęte...
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie stety jak my oglądaliśmy półtora roku wcześniej sale to na większości salach pytali się nas czy chodzi nam o sierpień 2010 bo o terminie 2009 nie było już mowy na szczęście była maciejka do której trafiliśmy przez zupełny przypadek a Maciejka to poprostu pękne miejsce..... było cudnie i na dodatek dopisała nam pogoda chociażsie nie zapowiadało z rana ze bedzie ładnie...;) Powodzenia Dziewczyny!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za dotrzymanie obietnicy i zdanie relacji po weselu ;) Cieszę że wszysto się udało. Zgadzam się z Tobą, że też dużo zależy od dobrej okiestry, możesz jakąs polecić?Na Maciejkę jesteśmy już zdecydowani i wpłaciliśmy już zaliczkę, wahamy się jeszcze nad wyborem orkiestry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odstąpię rezerwację wymienionego w wątku lokalu w okolicy Bożego Ciała 2012, interesuje mnie odzyskanie zaliczki wpłaconej na poczet wynajmu. Informacje pod numerem: 601669462
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej odswiezam watek, czy mial ktos wesele w Maciejsce w 2014? i jak bylo? pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o weselu w Maciejce? Chodzi o bardziej aktualne... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam w Maciejce wesele w czerwcu 2015. Miejsce super, jedzenie super, obsługa super. Goście z resztą tak jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam gościem na weselu w Maciejce pod koniec sierpnia 2015, jedzenie bardzo dobre, obsługa sprawna, wystrój rewelacyjny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


Mielismy wesele 13 Maja 2017 w Maciejce wraz z poprawinami. Pan Krystian sprawia pierwsze wrazenie osoby nieustepliwej i skrytej, natomiast doklada wszelkich staran aby niczego nie braklo i zeby czuc sie swobodnie podczas wesela i poprawin, nie ingeruje w zabawe. W pewnych kwestiach mozna liczyc na jego elastycznosc typu dodatkowe noclegi, pozostawienie aut na terenie obiektu, uslugi zewnetrzne, pozne zmiany. Natomiast modyfikacje menu raczej nie wchodza w gre oraz zutylizowanie szkla, to we wlasnym zakresie. Sala jest przytulna, zagospodarowanie terenu bardzo przyjemne, a pokoje czyste i odnowione. Jedzenie, nie bylo rzeczy ktora by mi nie smakowala, niczego nie braklo, posilki w rozsadnych odstepach czasu, szybko wykladane na stol, cieple, aczkolwiek jesli bierze sie opcje poprawin, sugeruje dokupic dodatkowa zupe, ciasta i cos do stolu wiejskiego, nie zostaje prawie nic...Ogolnie bylismy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru, jesli ktos szuka przyjemnego miejsca, z noclegami i dobrym jedzeniem, obsluga to szczerze polecamy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jaki jest koszt weseka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieliśmy wesele 01.09.2018 w Maciejce :) Od początku spodobał nam się rustykalny styl sali i zielone otoczenie. Kontakt z właścicielem przebiegał bezproblemowo, choć Pan Krystian na pierwszy rzut oka wydawać się może osobą bezkompromisową oraz upartą, jednak warto mu zaufać. Jedzenie i obsługa kelnerska pierwsza klasa :) wszystko bardzo swojskie i każdy detal jest zadbany. Szczerze polecamy to miejsce.
Pozdrawiamy Radek&Daria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce faktycznie ciekawe, z dala od zgiełku miasta, jest gdzie wyjść, usiąść na zewnątrz, zaczerpnąć świeżego powietrza. Sala i obejście odświeżone, miłe dla oka. jednak wiele do życzenia pozostawia zachowanie managera (właściciela?).
Jestem świeżo po weekendzie w Maciejce - po weselu i poprawinach - w charakterze osoby prowadzącej te uroczystości i zszokował mnie brak kultury i impertynencja ww osoby.
Poprawiny były przewidziane do godziny 18:00, jednak goście żegnali się systematycznie mając przed sobą długą drogę powrotną, więc pojawił się moment, w którym sala zrobiła się pusta (ok. godziny 17:00). Wtedy właściciel podszedł do mnie i najpierw kazał mi ściszyć muzykę a następnie (jakieś 15 min później) sugerował zakończenie. Odesłałam go do osób decyzyjnych (Młodzi), na co nie krył oburzenia, co pozostawiło jeszcze większy niesmak w odbiorze jego zachowania.
Ostatecznie, kiedy pojawili się Młodzi na sali, zasugerował im zakończenie przed czasem.
Proponuję ocenić samemu, jak to powinno wyglądać i czy warto wchodzić we współpracę z kimś o tak dyskusyjnych zasadach działania...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga Niko
Trzymajmy się faktów. Sala była zupełnie pusta. Wszyscy goście rozjechali się do domów. Na sali przebywał tylko właściciel z Parą Młodą oraz ich rodzicami. Rozmawiali na tematy organizacyjne. Głośna muzyka sprawiała, ze się nie słyszeli. Właściciel grzecznie poprosił Panią ( nie kazał !!! ) o ściszenie muzyki, czego Pani nie zrobiła. Para Młoda (zajęta zresztą pakowaniem jedzenia do samochodu) poinformowała Panią o zakończeniu poprawin i poprosiła o wyłączenie muzyki. To tylko i wyłącznie Para Młoda decyduje o wcześniejszym zakończeniu poprawin. Ani Para Młoda ani właściciel nie przypuszczali, ze taka sytuacja możne wywołać tak emocjonalnie nacechowany komentarz wokalistki zespołu D-Star. Prośba na przyszłość: łatwiej jest jeśli zespól oraz organizator wyjaśniają wszystko na miejscu miedzy sobą, a nie obrażają kogoś na forum na podstawie subiektywnych odczuć. Na tym polega dobra współpraca oraz profesjonalizm, którego w tym przypadku zabrakło.
Pozdrawiam Maciejka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem częstym gościem na weselach w ostatnim czasie. maciejce jest dużo do życzenia...niech właściciel się zorientuje jak wygląda menu w tej cenie...z zamówionych 3 kawałków mięsa na osobę może byly 2..U niego zaraz wołowy to klops mielony,polędwica w wielkości 5 zł, ciasto najzwyklejsze a żurek na poprawinach nawet nie zawierał jajka....a arogancja Pana Krystiana pobija wszystko...odradzam wszystkim nowożeńcom
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

do góry