Serdecznie polecam OSK Delta. Szkoła jest świetna i ma najlepszych instruktorów, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do kursanta. Teorię dokładnie i rzeczowo wyjaśnił Tomasz podczas wykładów. Bardzo polecam Bartka i Rafała jako instruktorów podczas zajęć praktycznych. Bartek to człowiek o nieskończonych pokładach cierpliwości, ma świetne podejście do kursanta, bardzo dużą wiedzę i prowadzi zajęcia praktyczne w spokojnej i luźnej atmosferze. Dzięki niemu bardzo dużo się nauczyłem, a obawy związane z prowadzeniem auta zniknęły. W końcu poczułem się pewnie za kółkiem. Rafał, z którym miałem dodatkowe godziny jazdy, to również świetny instruktor. Ma bardzo duże doświadczenie, uczy poprawnej technicznie jazdy, posiadania wyobraźni i przewidywania różnych sytuacji na drodze. Prowadzi zajęcia praktyczne w miłej atmosferze, z poczuciem humoru i powagą.
Ja w wieku 40 lat postanowiłem w końcu zrobić prawo jazdy, nigdy wcześniej nie siedziałem za kółkiem i byłem pełen obaw. Bartek i Rafał z totalnego betona byli w stanie zrobić kierowcę :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany bez najmniejszego błędu. Dziękuje wszystkim z OSK Delta :)