Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Najlepszy catering z jakiego miałam okazje korzystać, polecam niezdecydowanym :)
~magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Jestem bardzo zadowolona. wątek zamknięty Bardzo zróżnicowana i smaczna dieta. Kończę trzeci miesiąc i naprawdę dania...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Przeciętna jakość jedzenia, zerowa jakość snu wątek zamknięty Dwa tygodnie diety pozytywne, dania urozmaicone i mało wpadek. Kolejne dwa...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Najlepszy catering wątek zamknięty Maczfit to najlepszy catering. Smaczne posiłki i fajna jakość. Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Bardzo słaba obsługa klienta wątek zamknięty bardzo słaba obsługa klienta, dziś to przeszli sami siebie, ale na codzień w...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

Najsmaczniejszy catering dietetyczny wątek zamknięty Najsmaczniejsze nie powtarzające się posiłki z dotychczas zamawianych przeze...
~Aika33
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Fajter 3500 wątek zamknięty Próbowałem już wielu cateringów dietetycznych, ale dopiero z Maczfit zostanę...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Dieta Slim 2000 wątek zamknięty Od najmłodszych lat miałem problem z nadwagą. Jadłem byle jak i byle gdzie....
~marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Dieta Fajter 3000 wątek zamknięty Kiedyś jak zamówilem catering dietetyczny to po tygodniu mialem dosyć...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Wegańska dieta 1800 wątek zamknięty Jestem na niej już kolejny raz i nie mam nic do zarzucenia. Posiłki są...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Dieta weganska to szare breje wątek zamknięty Totalnie nie ciekawa i dziwna dieta weganska z mala iloscia świeżych warzyw i...
~Natalia Ochmanska-Gruba z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Jestem zadowolona z MACZFIT wątek zamknięty Bardzo pozytywnie oceniam catering Maczfit. Bardzo różnorodne posiłki -...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

szkoda wątek zamknięty Byłam zmuszona zrezygnować z cateringu maczfit po trzech dniach korzystania z...
~Marta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Sposób na wymarzoną sylwetkę wątek zamknięty Po ciąży długo nie mogłam wrócić do swojej figury. Każda matka dobrze wie,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Nie zgadzam się z poprzednimi komentarzami wątek zamknięty Nie rozumiem skąd wzięły się poniższe komentarze. Kiedy mieszkałem jeszcze...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Catering gwiazd wątek zamknięty Na Maczfit pierwszy raz natknelam sie na facebooku u jednej z celebrytek,...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Kurier to żart wątek zamknięty Bardzo lubię gotować, dlatego ważny jest dla mnie smak i różnorodność....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Dostawca DRAMAT!!! wątek zamknięty Dostawca bardzo nieuprzejmy, posiłek dostarczony z 4 godzinnym opóźnieniem,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

O-brzy-dli-we wątek zamknięty Najpaskudniejsze pudełka z jakimi miałam do czynienia. "Obiad" to łyżka ryżu,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry