Widok

Madagaskar 3-od jakiego wieku?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej,
chciałabym pójśc z córcią 3,5 roku, nie wiem czy jest to bajka dla niej czy bardziej 5-latków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie bardziej dla 5 latka , zresztą zarówno epoka jak i madagaskar są podobne , choc możesz pójśc zobaczysz jak zareaguje dużo zalezy od dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, zależy od dziecka. Mój ma 3,5 latka i idziemy. Pokazałam mu zwiastun i był zachwycony. W styczniu byliśmy na filmie Alwin i Wiewiórki tez mu się podobało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek ma 3 latka i 10 miesięcy.Cały seans przesiedział wpatrzony w ekran.Miał mały dylemat, bo połamały mu się okulary trójwymiarowe i to go trochę rozkojarzyło. Ale obok nas siedział mama z dziewczynką wiekiem zbliżonym do mojego synka i - płakała, bo się bała.Także to wszystko zależy chyba od dziecka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dziś byam z 3 latką i 3,5 latką to była masakra, sceny z bajki nie dla dzieciaczków w tym wieku (bały się), wytrzymałyśmy 15 minut i wyszłyśmy, a dziewczynki chciały wyjść przed rozpoczęciem filmu bo blok reklamowy trwał równo pół godziny i to wystarczyło aby się wynudzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój młody ma 2 lata i 8 m-cy i od jakiegoś czasu regularnie chodzimy do kina. Byliśmy niedawno na "Epoce Lodowcowej" i na "Madagaskar". Obydwa filmy mu się b. podobały, siedział dzielnie prawie 2 h i nawet nie pisnął;) Za to mi osobiście zdecydowanie bardziej podobała się "Epoka Lodowcowa"- fajniejsze teksty i ogólnie duuużo lepszy niż Madagaskar :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat wczoraj byłam z córką 3 i 2 mies. na Madagaskar 3D. Troszkę żałuję że ją zabrałam bo przez cały film nie chciała założyć okularów.wierciła się,przesiadała z miejsca na miejsce,marudziła. Także stwierdziłam że kino to dla niej za duża sprawa. No chyba że by puszczali tam "Dora poznaje świat" albo "klub przyjaciół myszki miki" :P to by 3 godz. wytrzymała wtedy :D Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z 3 latka lepiej chyba iść na wersję 2D niż 3D.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam na 2D a moim zdaniem 3D dla maluchów poniżej 3 roku życia powinno być zabronione
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam z 3,5 latką na 2D. Cały film obejrzała z uwagą, ogólnie zachwyt.
Uważam że 3D są OK ale dla dzieci od piątego roku życia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam z synkiem, który ma 2 lata i 9 mies, wytrzymał cały film, na epoce lodowcowej też byliśmy. Ale z takimi maluchami najlepiej iść na 2D.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam, że ja również byłam na 2 D, bo uważam że 3 D to co najmniej od 5 rż.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj maly ma 3 latka i tez juz bylismy na epoce i teraz na madagaskarze.Dodam ze w heliosie do 3 r.z bilet za darmo:)Wydaje mi sie ze maly lepiej bawil sie na madagaskarze niz na epoce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj tez bylam córka ma 2lata i 7 miesiecy ale na zwykłym seansie bez 2 i 3 d wytrzymala caly film zreszta ona jest na etapie zwierzaków była zachwycona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam z młodym 3,3 na 2 D i cały film przesiedział z popcornem w reku tylko na siku musiałam wyjsc. Jedyny mankament jakies straszne reklamy przed seansem o wilkołakach drakulach itd to się przestraszył zaczał płakać i chciał juz isc. No ale jakoś zagaałam i został.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja w końcu też dzisiaj byłam, mała ma 3.5 roku i cały czas siedziała na moich kolanach i gdzieś od połowy filmu (+obowiązkowe pół godziny reklam, również strasznych bajek) chciała iść do domu, ale jakoś zagadałam i wytrzymała,więc zależy od dziecka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hehe... jak najbardziej, a my nawet chcemy... takiego malucha zabrać na wycieczkę - https://logostour.pl/kraje/madagaskar
I tego spodziewałem się po tym temacie ;-) Może ktoś się się podzieli swoimi doświadczeniami. Robiliście może ten kierunek z dzieckiem? Nasz syn jest fanem bajki - chcielibyśmy mu pokazać to miejsce na żywo ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 letnie dziecko na epoce lodowcowej lub madagaskarze? co ono zrozumie z tej bajki?i po co takie dziecko zabierać na taki seans do kina? dla 3 latków są specjalne poranki z odpowiednim repertuarem (ok. 1godzinnym) wyciszonym dźwiękiem i odpowiednio stłumionym światłem w kinie. nie wyobrażam sobie bombardować tak małe dziecko takimi atrakcjami...o trójwymiarze już nie wspomnę... no ale fakt, znam 3latków, którzy oglądają transformersów, ninjago i inne tym podobne agresywne i przepełnione przemocą "bajeczki", a potem 10latek dziara 5ciolatka nożem w piaskownicy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wreszcie jakis racjonalny komentarz, świat sie kończy, 3 latki w kinie powinni takim matkom dzieci pozabieracniech sie najpierw doksztalca cokolwiek o rozwoju mózgu u dziecka bo same to nie wiem co tam w głowach maja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jaką kupić prostownice???? (50 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

Materac lateksowy? (50 odpowiedzi)

Hello Pomóżcie - potrzebna rada jaki materac lateksowy wybrać, polecicie coś?

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.

do góry