Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
goraco polecam wątek zamknięty moj jedyny sluszny wybor - Maestria! szkola na najwyzszym poziomie!...
~la_bruja
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Mogło być lepiej.... wątek zamknięty Jakiś czas temu miałam ,,przyjemność'' brać udział w kursie wizażu. Po cenie...
~M. A.
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2016

dziękuje za bezpłatny kurs stylizacji paznokci wątek zamknięty super, że obiecany kurs został zrealizowany. Obstawiałm, że to będzie tylko...
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Najlepsze kursy kosmetyczne w trójmieście wątek zamknięty Szukałam jakiegoś kursu manicure hybrydowego, i znalazłam tutaj- w korzystnej...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

POLECAM PROFESJONALNIE wątek zamknięty pierwszy raz skorzystalam ze szkolenia ii bede wracac tylko tam!polecam...
~Dagara Łajewska kosmetyczka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Nauczyciele sa bardzo dobrze dobrani i przygotowani, z duza wiedza....
~Basia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Mam Pytanie.. wątek zamknięty Dzien dobry mam kilka drobnych pytan .. To szkola zaoczna? ile trzeba placic...
~Olaa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Szukam z polecenia od absolwentek Szkoły Kosmetycznej w Trójmieście wątek zamknięty Hej, czy są tu może absolwentki szkół kosmetycznych? Jest tego sporo na rynku...
~Wera
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Profesjonalna szkoła! wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły i polecam ją wszystkim zainteresowanym, bo naprawdę...
~Monika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

100% zadowolenia. wątek zamknięty Profesjonalna Szkoła godna polecenia, wykładowcy z ogromną wiedzą, jestem...
~Hanna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry