Maff

Tapicerki samochodowe

Rumia, Tuwima 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysiek - opinia Kierownica obszyta świetnie! W cenie obszyta została również gałka zmiany...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Wiesław R - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i jakość na najwyższym poziomie, zarówno w wykonaniu,...
~Wiesław R
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Mistrzostwo świata! wątek zamknięty Obszycie kierownicy w wykonaniu firmy Maff to istna wirtuozeria! Jestem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Lancia Beta Montecarlo wątek zamknięty Muszę powiedzieć, że miałem poważne opory przed aby przekazać aby unikalny ,...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Bardzo dobrze wykonana usługa! wątek zamknięty Obszywana kierownica i gałka zmiany biegów w autoamcie - wzorowe wykonanie!...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Kia Cee'd wątek zamknięty Wczoraj obszyłem już 2-gą kierownicę u p. Sławka. R - E - W - E - L - A - C...
~MO
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Profesjonalizm w najmniejszym calu! wątek zamknięty Jakość usługi oraz atmosfera na najwyższym poziomie. Co jest dodatkowym...
~M.B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Po wizycie w firmie Maff stwierdzam że słowo profesjonalizm zostało wymyślone...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Forester Diesel wątek zamknięty Wcześniej, w poprzednich samochodach zmieniałem w Maffie tapicerkę, tym razem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

KAFER wątek zamknięty Kiedy trafiłem do MAFFa zrozumiałem że wszystko jest możliwe . Byłem...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

Mercedes W463 G-klasa wątek zamknięty Dostarczylem samochod wraz z kilkoma zdjeciami, itp.. Slawek wraz z reszta...
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

siedzenie Kawasaki wątek zamknięty Ze względu na moj niski wzrost musiałam obniżyć siedzenie motocykla. Chłopacy...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Maff to synonim jakości i uczciwości wątek zamknięty Fabryczna tapicerka w Mercedesie E w212, którą miałem od nowości przez 4 lata...
~Michał Ch.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

nietypowy klient... wątek zamknięty Z racji mojej niepełnosprawności potrzebowałem bezpiecznej i funkcjonalnej...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Audi a4 B8 2013 wątek zamknięty Mialem wielka przyjemnosc odania mojego audi do wymiany tapicerki na...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Obszycie kierownicy VW TOURAN wątek zamknięty Witam, Udałem się do firmy Maff w Rumi wiedziony pozytywnymi opiniami.Muszę...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Polecam - Mercedes w140 wątek zamknięty W MAFFie robiłem kolejne auto, starą s-klasę w140. Prace polegały na...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Mega pozytywnie! wątek zamknięty Dałem obszyć kierownicę, dużo rozwijać się nie musiałem, właściciel doradził,...
~Audi A4B7
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Skoda Octavia III wątek zamknięty Witam, pierwszy raz dałem obić kierownicę w skórę i jestem mile zaskoczony...
~Bk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Tomasz Schiller - opinia wątek zamknięty Właśnie odebrałem Golfa IV z nowo obszytą skórzaną kierownicą i lewarkiem...
~Tomasz Schiller
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

44

wątków

do góry